arçelik 5950 orbital çamaşır makinası kart arızası

Panoyu söktüm baktım kartta ve tuşlarda sıkıntı yoktu. Makinenin test programına girdim, test programındayken tuşu algıladı. Şimdi sorunsuz çalışıyor. Tuhaf ama test programına girmem sıkıntıyı çözdü, teşekkür ederim ustam.

Panoyu söktüm baktım kartta ve tuşlarda sıkıntı yoktu. Makinenin test programına girdim, test programındayken tuşu algıladı. Şimdi sorunsuz çalışıyor. Tuhaf ama test programına girmem sıkıntıyı çözdü, teşekkür ederim ustam.

enteresan valla belki nemden kaynaklı oksitlenme de olabilir

Hocam tekrar rahatsızlık veriyorum ama; parçalar için fiyat soracaktım.

Malum şu toptancılar sır gibi fiyatları saklıyorlar. Arçelik yetkili servisindeki bayan da sorduğum parçaları tam anlamadı, farklı parçaların fiyatını verdi.

5950 modelinin üst tablası, ön gövde sacı ve deterjan gözünün ön panelindeki parça(parça olarak satılmıyorsa komple ön panel de olabilir) lazım. Bu parçaların fiyatını biliyor musunuz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Hocam tekrar rahatsızlık veriyorum ama; parçalar için fiyat soracaktım.

Malum şu toptancılar sır gibi fiyatları saklıyorlar. Arçelik yetkili servisindeki bayan da sorduğum parçaları tam anlamadı, farklı parçaların fiyatını verdi.

5950 modelinin üst tablası, ön gövde sacı ve deterjan gözünün ön panelindeki parça(parça olarak satılmıyorsa komple ön panel de olabilir) lazım. Bu parçaların fiyatını biliyor musunuz? Çok teşekkür ederim şimdiden.

üst tabla 21 tl

ön duvar 11 tl

çekmece panosu 7,5 tl.

servis insiyatifine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir :)

Merhabalar. Bende de bekonun 3200 extron isimli makinesi var arçeliğin bu modeliyle aynı bir makine galiba. Makine bende de birkaç kez F06 ve 1 kerede F07 hatası verdi. Ancak bir de şöyle birey var makine bir yıkamada hata verdi ancak sonraki yıkamayı sıkmayı gayet sorunsuz yaptı. Ancak şu anda sürekli o hatayı vermeye başladı. Sormak istediğim servisin motoru değiştirmesi ne kadar tutar ve de bende de isosos isimli arkadasın dediği gibi kart sorunu olabilir mi?

selam arkadaşım mesajı hangi tarih yazdın bilmiyorum ama ben motoru için bir orbital söktüm tüm karları elimde mevcut uygun fiyata verebilirim M.ali ayan 0544 425 31 15 ara konuşalım

- - - Updated - - -

selam arkadaşım mesajı hangi tarih yazdın bilmiyorum ama ben motoru için bir orbital söktüm tüm karları elimde mevcut uygun fiyata verebilirim M.ali ayan 0544 425 31 15 ara konuşalım

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri