Arçelik 5070 nf termo stop

thuglife12

Üye
sorun üst taraf iyi çalışırken alt tarafın çalışmaması biraz araştırdım bu sorunun termostopdan kaynaklandıgı yazıyor heryerde bana 130 tl fiyat çektiler bende araştırmak istedim ve buraya geldim.
bu sorunu ben kendim çözebilir miyim ? birde bu termo stopun fiyatı nedir ?

sizdeki üründe defros ısıtıcısı , termal sigorta , ara bölme- tahliye kanal ısıtıcısı arızalı olabilir. sizin yapabileceğiniz bir iş değil tecrübe gerekir

sizdeki üründe defros ısıtıcısı , termal sigorta , ara bölme- tahliye kanal ısıtıcısı arızalı olabilir. sizin yapabileceğiniz bir iş değil tecrübe gerekir

yok termostop arızalı ondan eminiz ama fiyat nekadar bu termostoplarda 130 tl çok yüksek bir fiyat kendim alıp taktırırım daha ucuza gelir
fiyatı nedir ?

arıza testi yaparak arızadan emin olun..

Murat ve diger arkadaslar usta arcelik 2 kapili sanirim 5050 model buzdolabin defrost sensoru ile timer bozulmus bu parcalarin yeri dolabin neresindedir acaba ben alsam degistirebilirmiyim fiyatlari ne kadardir yardimlariniz icin tesekkurler

Murat ve diger arkadaslar usta arcelik 2 kapili sanirim 5050 model buzdolabin defrost sensoru ile timer bozulmus bu parcalarin yeri dolabin neresindedir acaba ben alsam degistirebilirmiyim fiyatlari ne kadardir yardimlariniz icin tesekkurler

bahsettiğiniz üründe (5050 nf ) timer kullanılmamaktadır. ürün elektronik kontrollü olduğu için defros işlemi de timer değil elektronik ile yapılmaktadır. ya ürürünüz 5050 değil. yada bunları size söyleyen usta usta değil.

öncelikle cevap icin teşekkür ederim ürünün model numarasını tam olarak alamadım annemin evinde yedekte bekliyor eğer altından kalkabilirsem tamir edip kendi evimde kullanmak istiyorum yaklaşık 6-7 senelik ürün ve temiz durumda ben yokken usta cağırılmış ve daha önce yazdığım gibi timer ve sensörün değişmesi gerektiğini ve 245 tl ücreti olduğunu belirtmiş dış görünüm olarak birebir aynı dolabın resminin bağlantısını veriyorum rica etsem bakarmısınız ya da 1-2 gün içinde modelini tam olarak öğrenip paylaşacağım tekrar teşekkürler

pr_01_768_max.jpg

resimdeki cihaz çok yeni bir model :) siz modeline ürünün iç sol yan duvarındaki etiketten bakın. sebzelik bölümünde de olabilir.

resimdeki cihaz çok yeni bir model :) siz modeline ürünün iç sol yan duvarındaki etiketten bakın. sebzelik bölümünde de olabilir.

Sonunda dolabın modeline bakabildim dediğiniz gibi kapı yan duvarında arcelik 5007 nf ne dersiniz yedek parça uygun bulup değiştirebilirmiyim

timer ile bi-metal termostat sanırım dediğiniz parçalar. timer'i elektronik timer alın (17-20 tl arası). 5007 modelde defros sensörü bulunmamaktadır. bi metal termostat olabilir

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri