Arçelik 4450 sj Çamaşır Makinesi Kazan Rulmanı Değişimi

kaygısız

Usta Üye
Çamaşır makinası kurutmada çok ses çıkarıyor rulman değişimi gerekiyor. Yaklaşık 2,5 yıl önce amortisor değişimi için yardım istemiştim @bakımcıı ve @by lent destek vermişti başarılı olmuştum. Bu modelde rulman değişimi nasıldır evde kendim değiştirebilirmiyim. Bilen değiştiren varsa nelerle karşılaşırım hangi takımlar gerekir.

Çamaşır makinası kurutmada çok ses çıkarıyor rulman değişimi gerekiyor. Yaklaşık 2,5 yıl önce amortisor değişimi için yardım istemiştim @bakımcıı ve @by lent destek vermişti başarılı olmuştum. Bu modelde rulman değişimi nasıldır evde kendim değiştirebilirmiyim. Bilen değiştiren varsa nelerle karşılaşırım hangi takımlar gerekir.
beni whatsapptan görüntülü ara yardımcı olayım

bakimci ustam daha iyisini bilir fakat kazan yekpare ise işin biraz zor ama ayrılabilen kazansa daha kolay olacaktir makinenin ust kapagini acinca kazanin ortadan eklimi yada komple kapalimi oldugunu bize bi gorselle fotografla

Açmadan öğrenirsem ona göre yolumu çizeceğim.

Merhaba hocam. Acaba bu makine için hangi model amortisörü kullandın? Bir de motor rulmanı değişimini yaptın mı?
Marka model söyleyerek yedek parçacıdan istedim ve uydu sıkıntı çıkarmadı. Rulman değişimini kendim cesaret edemedim ustasına değiştirttim.

Marka model söyleyerek yedek parçacıdan istedim ve uydu sıkıntı çıkarmadı. Rulman değişimini kendim cesaret edemedim ustasına değiştirttim.
Zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Değişimi yapan usta ne kadar bir ücrete ne zaman değiştirdi acaba? Ben de değişim yaptıracağım.

6205-6206 c3 zz rulaman 40*62*10 keçe ve gres yağı su zımparası lazım kazan turuva tip ortadan ikiye ayrılıyor sökümü basit bana ulaş tarif edeyim eimde malzemelerde var yollarım yakınsan gelip alabilirsin .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri