Arçelik 4420 Bulaşık Makinesi Kullanma Kılavuzu Yardım?

anfield

Üye
Arkadaşlar Arçelik 4420 Bulaşık makinesi kullanma kılavuzu olan varsa yardımcı olabilirmi... İlgilenirseniz çok sevinirim

kullanması en basit pratik olan makine. hangi konuda bilgiye ihtiyaç var sorun söyleyelim. ille de kullanma klavuzu derseniz 444 0 888 arçelik çağrı merkezinden rica edin. varsa gönderirler ancak demode bir ürün olduğu için zannetmiyorum

ben gidip bir arçelik bayiisinden yardım almak istedim ama servis gelir ücret karşılığında dediler. öğrenciyim ben. aynı makina bende de var ve çalıştıramıyorum. yardım ederseniz sevinirim.

ben gidip bir arçelik bayiisinden yardım almak istedim ama servis gelir ücret karşılığında dediler. öğrenciyim ben. aynı makina bende de var ve çalıştıramıyorum. yardım ederseniz sevinirim.

çalıştıramıyacak ne var. mantık işi illla bilgiye ihtiyaç yok ki. program düğmesini sağa çevirerek istediğiniz programa getirin. (4420 zaten 2 programlı. kirli bul programı ve normal program) daha sonra açma kapama düğmesine basın bu kadar)

varsa sormak istediğiniz bişey detaylı anlatalım

arçelik 4420 bulaşık makinesi su seviye swich i kablo bağlantısı rengine göre yardımcı olabilirseniz sevinirim

makinam suyu ısıtmıyor. ben elektirikçiyim rezistans kontrolümü yaptım sağlam termostatların 1'ini değiştirdim diğeri sağlam ama hala ısıtmıyor kurulamada ısınma var ama hala yetersiz ne yapmalıyım. önceden makina açılınca buhar vuruyordu şimdi malesef eskisi gibi değil. yardımlarınızı bekliyorum.

Makineniz hala arızalımı bilmiyorum ama arçelik elektronik bulaşık makinelerinin ısıtmama arızalı genelde kart üzerindeki roleden olur

arçelik 3060m bulaşık makinesi var bende çalışıyor suyu alıyor yıkamaya geçiyor ve fiskiyeler dönmüyor yani suyu az alıyor ben dışardan içine su koyuyorum çalışıyor su tam oldugunda yani suyu tam alamadan yıkamaya geçiyor su cebi temiz sorun yok prostat swicindede sorun yok nerden yapabilir acaba ustalarım yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri