Arçelik 3650 sj ariza

Merhaba, çocuğum makinenin düğmeleri ile oynarken arıza yaptı. 800 ışığı yanip sönüyor ve led gösterge düzgün göstermiyor. Format attım ama olmadı. Ekranda yatay 3 çizgi veya hata kodu görünmüyor. Ne yapmalıyım. Yardımcı olurmusunuz.

Merhaba, çocuğum makinenin düğmeleri ile oynarken arıza yaptı. 800 ışığı yanip sönüyor ve led gösterge düzgün göstermiyor. Format attım ama olmadı. Ekranda yatay 3 çizgi veya hata kodu görünmüyor. Ne yapmalıyım. Yardımcı olurmusunuz.
Resim ata bilirmisiniz

aynı sorun benim makinemde de var. yardımcı olurmusunuz?

aynı sorun benim makinemde de var. yardımcı olurmusunuz?

iyi günler . arçelik 3650 sj makinamın 400 ışığı yanip sönüyor ve led gösterge düzgün göstermiyor. Format attım ama olmadı. Ekranda yatay tek çizgi var. hata kodu görünmüyor. Ne yapmalıyım. Yardımcı olur
musunuz. ana kart tamir edildi.

24c01 eprom proğramlanacak o kartlarda yada kart değişimi olcak

birde şöle deneyiniz anahtar kapalı başlat tuşuna basılı tutup pamuklu 90 a getiriniz test modunda proğram düğmesini sıkmaya alıp stard tuşuna basılı tutunuz ışıkların hepsi yanıp sönünce çözülmasi lazım olmaz ise çözümü üste yazdım

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri