Arçelik 3650 ft Çamaşır makinası ledler yanmıyor ve çalışmıyor.

@bakımcıı buralardaysan ilgilen. bir de güzel insan D = diyot demektir. görevi geçen akıma git geri gelme der. yani tek yön gidiş sağlar. sen kestim diyorsun, yerine aynısını takmazsan, ne giden olur ne de dönmeyen. bir de üzerine enerji vermişsin :( umarım kötü yola düşmemiştir.

@bakımcıı buralardaysan ilgilen. bir de güzel insan D = diyot demektir. görevi geçen akıma git geri gelme der. yani tek yön gidiş sağlar. sen kestim diyorsun, yerine aynısını takmazsan, ne giden olur ne de dönmeyen. bir de üzerine enerji vermişsin :( umarım kötü yola düşmemiştir.
Üstad burada ustalarımız o şekilde yönlendirmiş bende o yüzden kestim bacağını hatta bir cok kisi oldu diye dönüş yapmış umarım ben yanlış anlamamışımdır.

Üstad burada ustalarımız o şekilde yönlendirmiş bende o yüzden kestim bacağını hatta bir cok kisi oldu diye dönüş yapmış umarım ben yanlış anlamamışımdır.
elektronik kartın fotolarını bana whatsapptan yolla bakayım yardımcı olmaya çalışayım

elektronik kartın fotolarını bana whatsapptan yolla bakayım yardımcı olmaya çalışayım
Ustam hallettim sayenizde düzelmiş fakat on of anahtarın iç soketlerinde gevşeme olmuş onları sıkıştırınca düzeldi çok teşekkürler ustam emeğinize sağlık 🤲

daha öncede aynı soruna cvp yazmıştım d21 değiştirmeyin iptal edin ve yerine başka bişey takmayın ..boş bırakın.o diyotun muadilini bulmanız zor farklı değerlerdeki diyotlar sorun çıkartır ve kart çalışmaz.kolay gelsin
Usta kolay gelsin 3650ft çamaşır makinanın ekran ışıkları sürekli yanıp sönüyor değişimli olarak program süresini gösteren ışık dail olmak üzere tny254pn entegresini patlamıştı daha önce tamirciye getirdim tamir etti test etti çalışıyor eve gelip makinaya taktım ışıklar adeta disko ışıkları gibi yanıp sönüyor sebebi ne olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri