Arçelik 3550 Hız Kartı

Arçelik 3550 çamaşır makinamda su alımında atılımında kazanda motor kayışlarında herhangi bir problem yok. Motorda yeni sıfır takıldı. Son zamanlarda sürekli olarak yıkama programını başlatınca 3-4 dakika normal çalıştıktan sonra biranda hızlı dönmeye ardından teklemeye ve durmaya başladı 10-15 dakika arası makinayı kapatıp bekledikten sonra tekrar aynı seyir devam ediyor 3-4 dakika düzgün çalışıp tekrar hızlanıyor ve teklemeye başlayıp duruyor. Programlar arası geçişlerde herhangi bir problemde yok. Sıkmaya aldığım zamanda herhangi bir sorun olmadan devrinde dönüyor ve herhangi bir problem çıkarmıyor. Hız kartından şüpheleniyorum ancak etrafımda araştırmama rağmen 700/1000lik makinaya hız kartı bulamadım sadece 500/800lük bulabildim onlarda uyumlu değil. Makina çalışırken dönerken vs. herhangi bir ses zıplama hoplama yapmıyor. Hız kartı dışında herhangi bir sorundan kaynaklanıyor olabilir mi düşünceleriniz nelerdir? Yakın zamanda uyumlu bir hız kartı bulmaya çalışacağım bulamazsamda bilen birini tanıyorsanız yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri