Arçelik 3440 bulaşık mak. program butonu muadili

bir müddet önce değerli bir üye direk bağlamayı tarif edeceğini bildirmişti çok acil tarif edebilirmi yoksa birşeyler denerken makinayı iyice bozacağım.

ulus sanayi caddesi üzerinde sanayi handa bu tip parçaları satan yerler var siz oradan kapak kilidini ve dilini alıp değiştirin ondan sonrası kolay size vereceğim elektrik bağlantısını yapınca makineniz sadece tek programda çalışmaya başlayacaktır
sevgiler hakan
ustam,aynı sorunum var,lütfen yardım ediniz.tek proğramda çalışsın önemli değil,ancak elektrik bağlantılarını nasıl yapacağım,bilgilendirirseniz duacı olurum.

ne demek bir yardımımız oldu ise ne mutlu bana..
sizde bu yetenek bende de bu fikirler oldukça siz endişelenmeyin o makineyi bir 10 sene daha çalıştırırız beraber:cool:
sevgiler
hakan
Merhaba Hakan bey, İzmir'den yazıyorum. bizim makinenin de sıkıntısı beyefendininkiyle aynı. Program düğmesinde sıkıntı var, başlatıyoruz bir yerden sonra takılıp kaliyor. Daha önce bir tamirci getirmiştik yapmıştı ama parçanın bulunmadığını söyledi sanırım bir şeyler sıkıştırarak yapmıştı. Smdi aynı tamirciyi bulamıyoruz, kapatmış. Ama anlattıklarınızdan bir çözümü olabileceğini anlıyorum. Makinenin başka hiçbir şeyi yok çok güzel, o yüzden değiştirmek istemiyoruz. İzmir'de bir tanıdığınız varsa yönlendirebilir misiniz?
Çok teşekkür ederim..

Bu makinaların tuş takımı elimde mevcut sizin makinanın tuş takımı kaçlı
Bana ulaşın yardımcı olurum.

Merhaba, ayni makine var bende de. Kendi kendine kapandı geri açma tuşuna basınca duman çıkardı, hemen kapadim söktüm. Açma kapama tuşunun ordaki soket erimiş. Düz elektrik bağlantısı nasıl yapabilirim. Lütfen yardımcı olur Musun

Merhaba, ayni makine var bende de. Kendi kendine kapandı geri açma tuşuna basınca duman çıkardı, hemen kapadim söktüm. Açma kapama tuşunun ordaki soket erimiş. Düz elektrik bağlantısı nasıl yapabilirim. Lütfen yardımcı olur Musun
tuş takımı değişmeli

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri