Arçelik 3340f çamaşır makinası ana yıkama ledi flaş yapıyor

Buyuk ihtimal Kartinizda bulunan 24c.... Eprom hafızası silinmiş. Yeniden programlanması lazım.
Acıklarmısınız ben 3 gündür anakartı ısıtıcıyı kapı swich anahtarını kontrol ediyorum

Eski mekanik program cihazlarının görevini yapan parça. Kartın arka yüzünde bulunan 8 bacaklı eprom üzerine 24c.... yazar.Onu bilgisayara bağlayıp. Gerekli cihazın ve programın olması lazım.

Eski mekanik program cihazlarının görevini yapan parça. Kartın arka yüzünde bulunan 8 bacaklı eprom üzerine 24c.... yazar.Onu bilgisayara bağlayıp. Gerekli cihazın ve programın olması lazım.
1626703553452.jpg

Bu parçayı değiştirsem

@paskomya size öneride bulunmuştu.Ama benim başıma 4 5 kez geldi. Yüzde 90 eprom. Ama isterseniz deneyin.
Yer neresi
10 liralık parça, bu işi yapıyorsan, değişik bileşen satış sitesinde (yada alış veriş yaptığın yerden) sepete 10ar tane eklersin, satın alırsın. böyle bir iş geldiğinde değiştirirsin çalışırsa kurtarır para kazanırsın- çalışmazsa söker stoğuna bırakırsın. bu işleri yapanlar (kart tamiri işi) stoklu çalışmak iyidir.

10 liralık parça, bu işi yapıyorsan, değişik bileşen satış sitesinde (yada alış veriş yaptığın yerden) sepete 10ar tane eklersin, satın alırsın. böyle bir iş geldiğinde değiştirirsin çalışırsa kurtarır para kazanırsın- çalışmazsa söker stoğuna bırakırsın. bu işleri yapanlar (kart tamiri işi) stoklu çalışmak iyidir.
Tam Bayramda bozulacak zamanı buldu ticaretini yapsam stoğa yığarım lakin sanal ortamdan alsan bayramdan sonra gönderiyorlar.Tam zamanını buldu dükkanlar bile kapalı..Ekmek değil ki bulunmuyor nası bi parça ise bayramdan sonra ya kaldı.

yapacak bir şey yok bekleyeceksiniz. murphy kanunları asla değişmez. bir de bırak millet bayram tatilini yapsın.
Tam Bayramda bozulacak zamanı buldu ticaretini yapsam stoğa yığarım lakin sanal ortamdan alsan bayramdan sonra gönderiyorlar.Tam zamanını buldu dükkanlar bile kapalı..Ekmek değil ki bulunmuyor nası bi parça ise bayramdan sonra ya kaldı.

yapacak bir şey yok bekleyeceksiniz. murphy kanunları asla değişmez. bir de bırak millet bayram tatilini yapsın.
Doğduğumuzdan itibaren öğretilen beklemek.Millet tatilini yapsın benim milletle işim olmaz çamaşır dağ gibi olacak malum dışarısı yaz ayı.Neyse siparişi geçtim bakalım ya nasip sorun tny 254 pn dedir umarım

Doğduğumuzdan itibaren öğretilen beklemek.Millet tatilini yapsın benim milletle işim olmaz çamaşır dağ gibi olacak malum dışarısı yaz ayı.Neyse siparişi geçtim bakalım ya nasip sorun tny 254 pn dedir umarım
hatalısın arkadaş "benim milletle işim olmaz ne demek" nereden ekmek yiyiyorsun? bu milletten, o kadar meraklıysan temizliğe elde yıkarsın, hayatın kolaylıklarına alışmışız. bizler odun külü ile çamaşır yıkayanları biliriz, deniz üstünde süngercilerin çıkarıp verdiği "askalya" denen bir süngerle bulaşığımızı yıkardık. odun ateşinde yemek yapardık, tenekede su ısıtır banyo yapardık. geçmişte yaşıyorsun deme sakın. insan kolaya çabuk alışır. sıkıntı yok paran var anında evine çamaşır makinesinin yenisi gelir. biraz saygı, topluma ve doğaya...

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,920
Son üye
Bafrali1655

Yeni konular

Geri