Geldiğin aşamayı foto atsan.

4450 arçelik beyindeki iki kablo yönü nasıl olmalı kırmızı üste sarı siyah alta takılı sıkmaya geçince sigorta atıyor yardımcı olacak varmı soketler takılı sorun yok beyine giren ikili kablonun yönlerini şaşırdım yahu

Bu arıza ile karşılaşan varmı? Veya 4900 sjs nin elektrik projesi ni paylaşabilirsiniz?
Screenshot_2017-12-20-12-11-01.png

teşekkürler kanyak söylediğin gibi anakartı değiştirdim . arıza düzeldi ancak servis den aldığım bilgi kapı emniyet kilidininde değişmeşi gerektiğini söylediler yoksa kart yine arızalanır dediler bende 30 liraya birde emniyet kilidi alıp değiştirdim.

doğrudur kapı kilitteki kısa devrelerden dolayı kart çok arıza yapıyor. sizdeki sorun bununla ilgili değildi ama en azından olası ihtimali kaldırmış oldunuz. geçmiş olsun

Slm arkadaslar arcelik 3340yg cm nin 4 kontak emniyet anahtari baglanti semasi lazim yardimci olursaniz sevinirim

Arçelik 6050 M elektrik şeması ACİL lazım.Teşekkürler...

Merhaba, leydi 3440i makine var bende. Kendi kendine kapandı geri açma tuşuna basınca duman çıkardı, hemen kapadim söktüm. Açma kapama tuşunun ordaki soket erimiş. Düz elektrik bağlantısı nasıl yapabilirim. bu konuda bir yardımınız dokunursa çok sevinirim. tamir işinden anlayan bir arkadaşımız var. ona gösteririm en azından ne yapması gerektiğini,

tek program düz çalışsın yeter. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri