Arçelik çamaşır makinası motoru askoll m500

Merhaba kardeşim,

Bende yurt dışında beyaz eşya tamiri yapıyorum coğunlukla Elektra Bregenz markası ( Arçelik, Beko). Çamaşır makinalarındaki M500 Inverter motorların bozulma sebebi nedir. Şuan yaklaşık elimde 20-30 adet bozuk motor var. Bi yardımcı olursan çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bende bursada bir kart tamiri firmasinda calisiyorum takdigimiz 10 yakin bu sekilde motor geri geldi ve bunlari inceledik tamaminda isitici govdeye kaciriyordu tahminimce motorun elektronik kartinin ustunde pic var topraklamadan gercelesen atlama pic siliyo olabilir kolay gelsin

Merhaba Bu motorların tamiri konusunda teknik destek verebılıcek ustamız varmıdır acaba

Merhaba kardeşim,

Bende yurt dışında beyaz eşya tamiri yapıyorum coğunlukla Elektra Bregenz markası ( Arçelik, Beko). Çamaşır makinalarındaki M500 Inverter motorların bozulma sebebi nedir. Şuan yaklaşık elimde 20-30 adet bozuk motor var. Bi yardımcı olursan çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Eger varsa biz tamir ediyoruz bana ulaş +9005394983714

merhaba sayın ustam bende aynı meslekteyim ama yazılım yonusunda çok zayıfım yazılımı atılmış şekilde enteğreyi vermeniz mümkünmü adetli olarak alsak

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri