Arçelik Çamaşır Makinalarının Kullanma Kılavuzları

arkadaşlar bugün 2. elden arçelik 4440 bulaşık makinesi aldım. Fakat yazılar biraz silinmiş programları net göremiyorum. bu aletlerin hala kullanma kılavuzları var mı acaba bana yardımcı olur musunz ACCCİLLL ????

internette mutlaka pdf dosya formatında vardır.... elinin altında olur hem

mrb
4120 s çamaşır makinam var.çeyiz için uzun zaman önce almıştım.fakat kullanım kılavuzu kayıp.ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgim yok.kullanım kılavuzunu gönderebilirmisiniz.teşekkür ederim
internetten pdf formatında indirebilirsiniz. ben genelde kaybettiğim zaman klavuzları bu yola başvuruyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler...Her zaman aradığımızı bulduğumuz yer!!!

iyiprens

Üye
Arçelik 3300 kullanma kılavuzu var mı?

ggkktt

Üye
Beko 2616 veya Arçelik 2600 Kullanma kılavuzu var mı?

abzit

Üye
Merhabalar. Beko extron 3200 isimli makinem var ancak sıkma yapmıyor. Ekranında F06 hata kodu yazıyor. Anladığım daha doğrusu sitenizden bulduğum bilgiler kadarıyla mator dönmüyor anlamına geliyormuş. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı yoksa servislik bir iş mi yardım edebilirseniz çok memnun kalırım.

Konu Sah
alfa romeo

alfa romeo

Beyinci Ali Usta
Yönetici
Yönetici
Merhabalar. Beko extron 3200 isimli makinem var ancak sıkma yapmıyor. Ekranında F06 hata kodu yazıyor. Anladığım daha doğrusu sitenizden bulduğum bilgiler kadarıyla mator dönmüyor anlamına geliyormuş. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı yoksa servislik bir iş mi yardım edebilirseniz çok memnun kalırım.
motor kontrol kartı veya motor adım kontrol kartı hatası .
servis ihtiyacınız var.

ELNUR

Paylaşımcı üye
Mator komurlerine ve rulmanlarini kontrol et.Normalsa Ali beyin dediyi gibi kart hatasi

ümit76

Üye
bende 3650sj var elektrık gıttı geldı progman devam etmedı ıptal tusuna bastım fakat suan hıcbırsey olmuyor ne yspsbılırım acaba yardımcı olur musunuz

bakımcıı

Usta Üye
başla-bekle tuşuna 3sn boyunca bas program iptal olması lazım.panelde ışıklar yanıyormu?sadece kapak açma ışığımı yanıyor?kapıyı kilitliyormu?

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,533
Kullanıcılar
392,270
Son üye
Özlemala

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler