Arçelik Çamaşır Makinalarının Kullanma Kılavuzları

arkadaşlar bugün 2. elden arçelik 4440 bulaşık makinesi aldım. Fakat yazılar biraz silinmiş programları net göremiyorum. bu aletlerin hala kullanma kılavuzları var mı acaba bana yardımcı olur musunz ACCCİLLL ????

internette mutlaka pdf dosya formatında vardır.... elinin altında olur hem

mrb
4120 s çamaşır makinam var.çeyiz için uzun zaman önce almıştım.fakat kullanım kılavuzu kayıp.ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgim yok.kullanım kılavuzunu gönderebilirmisiniz.teşekkür ederim

internetten pdf formatında indirebilirsiniz. ben genelde kaybettiğim zaman klavuzları bu yola başvuruyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler...Her zaman aradığımızı bulduğumuz yer!!!

Beko 2616 veya Arçelik 2600 Kullanma kılavuzu var mı?

Merhabalar. Beko extron 3200 isimli makinem var ancak sıkma yapmıyor. Ekranında F06 hata kodu yazıyor. Anladığım daha doğrusu sitenizden bulduğum bilgiler kadarıyla mator dönmüyor anlamına geliyormuş. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı yoksa servislik bir iş mi yardım edebilirseniz çok memnun kalırım.

Merhabalar. Beko extron 3200 isimli makinem var ancak sıkma yapmıyor. Ekranında F06 hata kodu yazıyor. Anladığım daha doğrusu sitenizden bulduğum bilgiler kadarıyla mator dönmüyor anlamına geliyormuş. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı yoksa servislik bir iş mi yardım edebilirseniz çok memnun kalırım.
motor kontrol kartı veya motor adım kontrol kartı hatası .
servis ihtiyacınız var.

Mator komurlerine ve rulmanlarini kontrol et.Normalsa Ali beyin dediyi gibi kart hatasi

bende 3650sj var elektrık gıttı geldı progman devam etmedı ıptal tusuna bastım fakat suan hıcbırsey olmuyor ne yspsbılırım acaba yardımcı olur musunuz

başla-bekle tuşuna 3sn boyunca bas program iptal olması lazım.panelde ışıklar yanıyormu?sadece kapak açma ışığımı yanıyor?kapıyı kilitliyormu?

5800 e fuzzy kullanma klavuzu olan varmı yardım edin lütfen

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri