Arçelik Çamaşır Makinalarının Kullanma Kılavuzları

herkese merhabalar.bende Altus(AL161XY)çam mak var.bazı yıkamalarda çamaşırları ıslak çıkartıyor.su tahliye kapağını açıp temizlediğim yıkamalarda kuru çıkartıyor.yardımlarınızı bekliyor.Saygılarımı sunuyorum.

bu üründe kart ile ilgili iyileştirmeler mevcut. Ana kartı değiştirin. Dengesiz yük kontrolü ile ilgili skıntıları var. Sıkma esnasında sürekli yavaş çevirir hızlanmaz. Garantiniz var ise arçelik beko servisini çağırın ücretsiz değiştirecektir. garantiniz yok ise kartı servisden temin etmeye çalışın. Ben değiştiremem derseniz işin ehli birinden yardım isteyin

ARÇELİK 6080 Ç SIKMA YAPMAZ AMA YIKAMA YAPAR NEDENDİR HAFIZAYADA GİRİLMİYOR acaba neden yardım ederseniz sevinirim

Sayın alfa romeo; 3550 nin kulanma kılavuzunu rica edecektim.

Arkadaşlar merhaba
3650 SJ model arçelik çamaşır makinem bugün sabah itibari ile sadece kapaktaki ışığı yanıyor, diğer tüm ışıklar sönük vaziyette. Sorunu ve çözümü hakkında bilgi rica edebilirmiyim. Teşekkürler

üst kapağı açın. sağ yan duvarda takılı olan elektronik kartın ( ana kart) küçük trafo yanındaki D21 diyodun bir bacağını kesin. düzelecektir.

arçelik çamaşır makinası 3340 kullanma kılavuzu aslında harflerin ne işe yaradığını bilsem yeterli gelecek

mrb
4120 s çamaşır makinam var.çeyiz için uzun zaman önce almıştım.fakat kullanım kılavuzu kayıp.ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgim yok.kullanım kılavuzunu gönderebilirmisiniz.teşekkür ederim

arkadaşlar bugün 2. elden arçelik 4440 bulaşık makinesi aldım. Fakat yazılar biraz silinmiş programları net göremiyorum. bu aletlerin hala kullanma kılavuzları var mı acaba bana yardımcı olur musunz ACCCİLLL ????

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri