arç 4100 değişik bı arıza yardım beklıyorum

furkano

Üye
arkadaslar sımdı gecen bı 4100 makıne geldı sorun su almamasıydı neyse bu makınenın problemı pompa motorundan kaynaklanıyordu onu hallettım ama sımdıdde suyu kesmıyor prostatını degistım aynı sorun devam edıyor beyın degıstım aynı mini kontaktör degıstım aynı pıpo prostat ara hava hortumunu degıstım yıne aynı :) başka ne kaldı anlayamadım yardımcı olursanız cok sevındırırsınız benı sımdıden tesekkurr:D

Sayın Furkano birde su giriş vanasını kontrol edin takılı kalmış olabilir hortumu söküp tekrar takın eğer yine sorun devam ederse su giriş vanasını (ventil yada valf de denilebiliyor.)değiştirin.Kolaygelsin

pompa motoruna sarı yeşil kabloyu yanlış yere takmış olacaksın o kabloyu toprak !(makinanın gövdesine irtibatla)

abilerim ilginiz için cok tesekkur ettım sorunu halletım ama nasıl hallettım :) tarıfı zor ventıle gıden kabloların içide kopuk oluşmuş cok tesekuur ettım ozellıkle sana tesekkurlerımı sunuyorum ali abi ben de tamırcıyım yasımda bıraz ufak sayılır senın gıbı ınsanların olması ınan bızım gıbı gençler ıcın buyuk bı hazıne benım unıversıtede bı hocam vardı derdıkı oglum bılgı bakımından benı sömürün abi bende elımden geldığınce sızı sömürecem artık kusura bakmassınız herhalde :) dıger abılerede tşşkkler

Hoş geldin. sizler benim yüz akımsınız abinde sende .şimdiye kadar 32 beraber calıştıgım kardeşim bu satırlarda karşıma cıktı sende geldinya ev aletlerinde online tamirat bile başlatabiliriz bu sitede .işlerinde başarılar dilerim .Tekrar hoş geldin

hoş bulduk ustacım hoşbulduk...insanlara yardımcı olabilirsem ne mutlu bana teşekkürler güzel sözlerin için saygılar....

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri