Arçelik - beko yapıştırma kazan kesimi

milte boşluk var ise arızalı rulman sebebi ile rulmanın oturduğu yerde incelme yapmıştır. mil üzerine rulmanın oturduğu noktaya ince ince nokta ile noktalama yapın

İyi akşamlar kazanı kesip yapıştırdım. Fakat makine çok fazla su alıyor. Bir kaç makinede fazla su alma olayı oluştu. prosestat kısmına tasirmadan çok ince silikon sürüyorum. prosestat hortumundanda üflüyorum herhangi bir tıkanıklık yok. Yeni su seviye anahtarı da denedim sonuç aynı. Neden yapar acaba??

5 kiloluk arçelik kazan kesim işlemini paylaşmak istedim. kesimde ince ağaç testeresi kullanıyoruz. yetmediği yerleri spatula ile kestik. arayı polüretanlı mastik ile yapıştırıyoruz. daha önce başka silikonlar denedik pek tat vermedi. vidalamayı ise somunlu vida ile yaptık. akıllı vida açılma yapıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 14937Ekli dosyayı görüntüle 14938Ekli dosyayı görüntüle 14939Ekli dosyayı görüntüle 14940Ekli dosyayı görüntüle 14941
merhaba dayson diye yapıştırıcı var o işinizi görür biz onu kullanıyoruz ve işimizi görüyor
İyi akşamlar kazanı kesip yapıştırdım. Fakat makine çok fazla su alıyor. Bir kaç makinede fazla su alma olayı oluştu. prosestat kısmına tasirmadan çok ince silikon sürüyorum. prosestat hortumundanda üflüyorum herhangi bir tıkanıklık yok. Yeni su seviye anahtarı da denedim sonuç ayn
İyi akşamlar kazanı kesip yapıştırdım. Fakat makine çok fazla su alıyor. Bir kaç makinede fazla su alma olayı oluştu. prosestat kısmına tasirmadan çok ince silikon sürüyorum. prosestat hortumundanda üflüyorum herhangi bir tıkanıklık yok. Yeni su seviye anahtarı da denedim sonuç aynı. Neden yapar acaba??
su seviye anahtarına üflerseniz iyi olur bazen içine hava giriyor o yüzden suyu çok fazla alıoyor ve kesmiyor ya da hortum tıkalı olabilir ona da üfleyin

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri