arçelik ec5060t yardım

davut 28

Üye
selam arkadaşlar arçelik 5060t makina var makina normal yıkıyo herşey iyi şekilde yapıyo sıkmaya geçince makina tam devrinde sıkmıyo sanki 850 makina 600 devir gibi sıkıyo çamaşır ıslak kalıyo poğram bitince makinayı sıkma poğramına alıp başlatınca makina 850 devirde gibi sıkıyo daha hızlı dönüyo çamaşır ıslak kalmıyo benden önce bir tamirci arkadaş götürmüş makinayı kart arızalı diye 120 lira almışlar aynı arazadan makina gelmiş aynı araza devam ediyo müşteride bi güzel kaynamış o kişiye beni çağırdı su pompasını yeniledim ama deyişen bişeyyok yani normal yıkayıp sıkmaya geçtiginde sesinden kazanın dönmesinden anlaşılıyo yavaş dönüyo ama poğram bitince kenidin sıkma poğramına aldında daha hızlı dönüyo çamaşılar normal çıkıyo bu konuda yardımınza ihtiyacım var deerli ustalar şimdiden teşekkürler

5060T modeli zaten maksimum 600 devirlidir.

Pamuklu programı dışında bir program seçildiyse yüksek devirle sıkmıyor olabilir. Pamuklu programına deneyiniz.

selam arkadaşlar arçelik 5060t makina var makina normal yıkıyo herşey iyi şekilde yapıyo sıkmaya geçince makina tam devrinde sıkmıyo sanki 850 makina 600 devir gibi sıkıyo çamaşır ıslak kalıyo poğram bitince makinayı sıkma poğramına alıp başlatınca makina 850 devirde gibi sıkıyo daha hızlı dönüyo çamaşır ıslak kalmıyo benden önce bir tamirci arkadaş götürmüş makinayı kart arızalı diye 120 lira almışlar aynı arazadan makina gelmiş aynı araza devam ediyo müşteride bi güzel kaynamış o kişiye beni çağırdı su pompasını yeniledim ama deyişen bişeyyok yani normal yıkayıp sıkmaya geçtiginde sesinden kazanın dönmesinden anlaşılıyo yavaş dönüyo ama poğram bitince kenidin sıkma poğramına aldında daha hızlı dönüyo çamaşılar normal çıkıyo bu konuda yardımınza ihtiyacım var deerli ustalar şimdiden teşekkürler
Ustamın dediği gibi, program hatası. Sentetik veya yünlüde yıkıyorsunuz. Makinayı kapatıp direk sıkma programı verdiğinizde, en yüksek devrinde sıkma yapıyor.

Bu üründe sıkma problemlerinden dolayı kart iyileştirmesi mevcut. kartın değişmesi gerekiyor. kart üzerindeki D4 ve D6 Zener diyotlar Siyah renkli ise eski version , turuncu ise yeni version karttır. yani bu diyotlar siyah ise kartı dğeiştirin. 21 tl ücreti

hepineze teşekkürler deerli yardımlarınız için karta bakıp sonucu yazarım ustam kanyak ustam kart deyişmek gerkiyorsa size nasıl ulaşcaz kartı nerden bula biliriz

arçelik yetkili servislerinden temin edebilir siniz. var ise garanti belgeniz ile gidin. üretim seri numarasına göre bir kaç çeşit kart var yanlış kartı almayın.

merhaba kanyak kardeşim bu bahsettin diyotların deyişmesi gerekiyor ise yerine takılcak diyotların derini söyleye bilirsen ben onları takarım ha poğramla alakalı bişey var ise ayrı şimdeden teşekkür

diyot ve yazılım yenilenmesi gerektiren bir iş. diyot değiştirseniz bile yazılım pek mümkün değil. uğraşmanızı gerektirecek bir durum yok. hiç bir çamaşır makinesinin elektronik kartını bu fiyata alamazsınız :)

kanyak ustam benim sözünü ettim burdaki servisler kart vermiyo verse bile senin dedin fiyata vermiyolar 150 tl istiyolar sizin tanıdınız servis adı yada sisde var ise kart tel no verin sizinle diyalğa geçelim siz yollayın kartı parasını size ödim yada eprom dosyası varise ekleyin ben yüklim eprom yükleme mazemeleri var bizde bursada oturuyom selamlar

kanyak ustam benim sözünü ettim burdaki servisler kart vermiyo verse bile senin dedin fiyata vermiyolar 150 tl istiyolar sizin tanıdınız servis adı yada sisde var ise kart tel no verin sizinle diyalğa geçelim siz yollayın kartı parasını size ödim yada eprom dosyası varise ekleyin ben yüklim eprom yükleme mazemeleri var bizde bursada oturuyom selamlar

tüketici kanununa göre ilgili servisin yedek parça satışı yapmak zorunluluğu var. ilgili servisi 444 0 888 numaralı çağrı merkezine şikayet edebilirsiniz. uğraşamam derseniz ankara şark soğutmadan temin edebilirsiniz 27+ kdv fiyat vermişler

OM.ANA KART GRUP (EC 5060 T) - Istma ve soutma yedek paralar

2817940023151822-o.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri