arçelik 6060 m bulaşık makinesi

cenk48

Üye
Öncelikle herkese selamlar aranıza yeni katıldım.
bulaşık makinem suyu alıyor fakat sonrasında program düğmesinden zırıltı gelip sonraki evreye geçmiyor manuel olarak yapıyorum bu seferde yıkama şeklinin olduğu yerde takılı kalıyor. bu sorunu 2. kez yaşıyorum ilkinde fişi çekip 2 gün bekledim düzeldi ama şimdi olmuyor sorun ne olabilir acaba.şimdiden teşekkürler

öncelikle bende hoşbuldum akadaşlar yokmu bu soruna cevap verecek bir arkadaş
:(

program cihazı motoru çalışıyor fakat program ilerlemiyorsa program cihazını değiştirmelisin.

merhaba,
su miktarı ne kadar filtrelerin üzerine çıkıyormu.su alamıyor olabilir ayrıca su aldıktan sonra bir vınlama sesi vs geliyormu (beyinden degil) mtor kısmından..onlara bi bak istersen.motor kansatoru arıza yapmıs olabilir. 4MF lık

suyu ne kadar altıgı onemlı.
su aldıktan sona makıne ıçıne su koy motor çalışıyorsa su sayacda sorun vardır.
yada program cıhazı arızallı olabılır orta kart varsa oda yapar program cıhazı tımer akımı keserse olabılır.

Öncelikle herkese selamlar aranıza yeni katıldım.
bulaşık makinem suyu alıyor fakat sonrasında program düğmesinden zırıltı gelip sonraki evreye geçmiyor manuel olarak yapıyorum bu seferde yıkama şeklinin olduğu yerde takılı kalıyor. bu sorunu 2. kez yaşıyorum ilkinde fişi çekip 2 gün bekledim düzeldi ama şimdi olmuyor sorun ne olabilir acaba.şimdiden teşekkürler

su cebi tıkanıklığı , yüksek basınç şalteri ve hortum bağlantısı tıkanıklığı , su sayaç kartı sağlamlığı , ve kontrol kartının kontrolü gerekli. tecrübe gerektiren bir iş işin ehli bir ustadan ya da yetkili servisden yardım rica ediniz

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri