Arçelik 4450FT kart sorunu

hasçel

Üye
Arçelik 4450 FT çamaşır makinesi ana yıkama bitince suyunu boşaltıp programı başa alıyor ve bekliyor.Kart üç sene önce değişmiş ayni sorundan.Kartın üzerinde bulunan hangi parçaları değiştirince sorun çözülür.Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarımızdan yardımlarını bekliyorum.

4450FT makinesi için Flaş-Nek kart fiyatını bilen varmı arkadaşlar.Sıfır kartların fiyatı ve tamirli olanların .

servis satış fiyatı 37 tl

Gebze-Kocaelide oturuyorum.Arçelik yetkili servisine gittim,kart istedim fakat herzaman olduğu gibi *Kesinlikle satışımız yoktur*diyerek ısrar etsemde vermediler.Acaba satışları gerçekten yasakmıdır yoksa servis sahibinin kararımı geçerlidir.Daha sonra parçacılardan yeni kart satınaldım.kartın üzerindeki beyaz etikette *nh 121* yazıyordu.Makineye taktığım yeni kartta *nh 171* yazısı vardı .makine sorunsuz çalıştı.

Gebze-Kocaelide oturuyorum.Arçelik yetkili servisine gittim,kart istedim fakat herzaman olduğu gibi *Kesinlikle satışımız yoktur*diyerek ısrar etsemde vermediler.Acaba satışları gerçekten yasakmıdır yoksa servis sahibinin kararımı geçerlidir.Daha sonra parçacılardan yeni kart satınaldım.kartın üzerindeki beyaz etikette *nh 121* yazıyordu.Makineye taktığım yeni kartta *nh 171* yazısı vardı .makine sorunsuz çalıştı.

tüketici kanununa göre yetkili servisler yedek parça satışı yapmak zorundalar. 444 0 888 numalaralı arçelik çağrı merkezine ilgili servisi şikayet edebilirsiniz. ben eskişehirde ikamet ediyorum. yedek parça da sıkıntı yok. her servis satış yapıyor.

Kanyak usta aynen dediğiniz gibi şikayet etmeyi düşünüyorum.

Benimde aynı sorun var (Arçelik 4120 SJ çamaşır makinesi ana yıkama bitince suyunu boşaltıp programı başa alıyor ve bekliyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri