Apartman Giriş Kapısını ikinci Kapı ve İkinci Zil Butonu | Acil yardim

Marcos37

Üye
Selamun Aleykum .arkadaslar oturdugum apartmanin giris kapisi merdivenli ve ana kapi biraz icerde.ozellikle okullu gençler gelup oturuyorlar ve yediklerini merdivenlere birakiyorlar sigara iciyorlar sikinti oluyor.bizde merdivenin basina ayriyetten bir demir korkuluklu kapi yaptirmak istiyoruz.ferforje diyorlar bu kapiya.bunu takarsak zil icerde ana kapinin yaninda kaliyor.bu zili disari alabilirmiyiz.birde disaridan gelen biri zile bastigi zaman iki kapiyi birden acabilirmiyiz otomatige basarak.bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İşten anlayan bir usta taşıyabilir ve her iki kapıda açılabilir ama dediğim gibi uzmanlık isteyen bir iş

Aleyküm selam ben daha evvel yaptım audio kapı seçen diyafon sistemi var hangi kapıdan zil çalarsa o diyafon ve kapı otomatik olarak açıyorsun diyafon sistemi kendi seçiyor tek sıkıntısı gelen kişi 2 defa zil çalıyor :)

2. kapı yapmak yerine mevcut kapıyı kullan dışarı taşı. Zil butonlarını da.

Bina girisi merdivenli oldugu icin ana kapiyi disari tasiyamiyoruz.

Sagol kardeş yardimin icin.

kardeşim istiyorsan 10 kapı yap parelel bagla çalışır

Sayın @Marcos37 kendi sorununuza çözüm ararken, aynı mesajı forumda 4 - 5 yere kopyala yapıştır yaparak burayı çöplüğe çeviriyorsunuz.

20161223_105946.jpg

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri