Anlam veremediğimiz faz bağlantıları

sonucu merak ediyoruz!

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Cizdiğiniz gibi bir mevcut durum kesinlikle olmadığı belli baska bir durum mevcut.

Bende anlam veremedim 3 kutuplu kaçak akım rolesi yok biliyorum emin misin KAR olduğundan

muhtemelen devrede kaçak akım koruma şalteri değil motor koruma şalteri kullanılmıştır. fazın biri motor koruma şalterinin iki kutbuna seri olarak girdi çıktı yaparak trafonun primer sargısının bi ucuna, boş olan son kutubu kullanan ikinci faz da primer sargının diğer ucuna bağlıdır.

muhtemelen devrede kaçak akım koruma şalteri değil motor koruma şalteri kullanılmıştır. fazın biri motor koruma şalterinin iki kutbuna seri olarak girdi çıktı yaparak trafonun primer sargısının bi ucuna, boş olan son kutubu kullanan ikinci faz da primer sargının diğer ucuna bağlıdır.
Doğru tespit.yüzde yüz katılıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri