Ankastre Fırın komitatörü

Çetintaş marka Ankastre Fırın komitatörü
Arızalı fotolarınız

fırın komitator arızalı.png

fırın komitator arızalı.png

Çetintaş marka Ankastre Fırın komitatörü arıyorum nereden temin edebilirim.
Teşekkürler

Ankastre Fırın komitatörü ( ÇÖZÜM )

foto ürün ise ? doğruluğu ( firma ile görüşme yapılması gerekli )
https://www.online-yedekparca.com/muhtelif-komitator-3-ayak

fırın komitator.png

Fırın karbon filtre

https://www.online-yedekparca.com/arama?q=karbon

https://www.google.com/search?rlz=1C1NHXL_trTR808TR808&ei=kZhuXO2iBrXgmwWioavgCQ&q=çetintaş+fırın+karbon+filtre&oq=çetintaş+fırın+karbon+filtre&gs_l=psy-ab.3...36437.38328..40616...0.0..0.162.927.0j6......0....1..gws-wiz.......0i71j0i13i30.ZFUewe7Dskw

Son düzenleme:

Teşekkürler
Birebir aynısı gibi
Firma derken üretici firma olan ÇETİNTAŞ ile kesinlikle hiç bir iletişim sağlanmıyor ..
Servise sorduk 140 TL İSTER ⁉
Allah RAZI OLSUN

Aynı sorun bende de var servis 125tl istedi benimkinin modeli çetintaş evli.yalnız ben sökmeyi beceremedim vidalar yuvanın içinde olduğu için torna vida sığmıyor.bana parça ve sökme konusunda yardımcı olursanız minnettar olurum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-05-14 at 14.01.43.jpeg
    WhatsApp Image 2019-05-14 at 14.01.43.jpeg
    166.4 KB · Görüntüleme: 11
Çalışma mantığına bakılıp uygun amperajda pako şalterle de çözüm bulunabilir düşüncesindeyim.

Aynı sorun bende de var servis 125tl istedi benimkinin modeli çetintaş evli.yalnız ben sökmeyi beceremedim vidalar yuvanın içinde olduğu için torna vida sığmıyor.bana parça ve sökme konusunda yardımcı olursanız minnettar olurum.
Uygun
Komitatör bulabildiniz mı...⁉
Benim paylaştığım fotoğraflar yardımcı olur.. Kolay gelsin Dikkat et ✔
Çalışma mantığına bakılıp uygun amperajda pako şalterle de çözüm bulunabilir düşüncesindeyim.

Özelliği gider o zaman

Uygun
Komitatör bulabildiniz mı...⁉
Benim paylaştığım fotoğraflar yardımcı olur.. Kolay gelsin Dikkat et ✔

Özelliği gider o zaman

Özelliğinden kasıt orjinalliği demek istediniz galiba. Evet görsellikte önemli. Ama o kadar aradıktan sonra bulması zorsa yapılabilecek tek şey olarak görünüyor. Önemli olan işlevsellik.

Özelliğinden kasıt orjinalliği demek istediniz galiba. Evet görsellikte önemli. Ama o kadar aradıktan sonra bulması zorsa yapılabilecek tek şey olarak görünüyor. Önemli olan işlevsellik.
⤵⤵⤵⤵

Ülke de üretim yapılan bir ürününün PİYASA DA PARÇASI OLMAMASI NE ACI ⁉⁉⁉⁉

⤵⤵⤵⤵

Ülke de üretim yapılan bir ürününün PİYASA DA PARÇASI OLMAMASI NE ACI ⁉⁉⁉⁉

Tüketiciler sıkıntılarını bu ve benzeri platformlardan diler getirsin ki kimse o firmaya ait ürünleri almasın. Üretici malını satıp parayı almaktan çok müşteri memnuniyetinin bu işte en önemli faktör olduğunu anlaması gerekir. Yani ders vermek gerekir.

Düğmeyi kuvvetlice çekerek çıkarmayı deneyin, elle çıkmazsa bez veya kağıt havluyla bir kaç kat yapın düğme üzerine koyarak penseylw çekmeyi deneyin, komütatör sabitleme vidaları alttadır.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri