Android sorunları

Selamün aleyküm sizden yardım rica ediyorum
3. taraf uygulama indiriyoruz, kullandığımız uygulamalarda Google ile oturum açmamız isteniyor, tıklıyoruz, gelen seçenekler arasında Google heaplarımızdan herhangi birini seçiyorum, google'ye giriş onayı vermeden kapanıp atıyor.
Aynı marka ve model (redmi K30 4G, 8/128, Global stabil sürüm) cihazı kardeşim de kullanıyor. Ama o böyle bir sorun yaşamıyor.
İnternette bu gibi sorunların kaynağının geliştirici seçeneklerindeki miui optimizasyonu seçeneği olduğu ilgili birkaç makale okumuştum ama, ben geliştirici seçeneklerini açıyorum ama miui optimizasyonu diye bir seçenek yok, ne yapabilirim?
google hesaplarımızla giriş yapamıyoruz, bu sorunu bütün uygulamalarımızda ve bütün hesaplarımızda yaşıyoruz. hiçbir hesap doğrulaması, veya senkronizasyon yapamıyoruz, lütfen acil yardım edin

Merhabalar, sorunun spesifik çözümünü bilmiyorum ama size, ben olsam ne yapardım önerilerinde bulunabilirm;

1. Playstore / play protect / ayarlar simgesi altında; uygulamaları play protect ile tara - kapalı, zararlı uygulamaların tespitini iyileştir - kapalı
2. Geliştirici seçenekleri altında; USB'den yüklenen uygulamaları doğrula - kapalı, Harici birimdeki uygulamalara izin vermeye zorla - açık

sırası yok, teker teker de deneyebiliriz ...

Bunlar olmazsa diğer ihtimal de "Google hesabını yönet"ten güvenlik ayarlarını ayrıntılı olarak inceleyiniz. Yanlış hatırlamıyorsam üçüncü parti yazılımlarda oturum açma izinleri gibi bir seçenek olacaktı...

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri