Android İşletim Sistemi Üzerinden Robot Kol Kontrolü

mrt10

Üye
Uygulama videosu

Uygulamada MSP430 kullanılmıştır.

[video=youtube;K60Hi0zerSc]http://www.youtube.com/watch?v=K60Hi0zerSc [/video] IMG_20130605_140702-1.jpgIMG_20130605_140710.jpgIMG_20130605_140733.jpg

İhtiyacı olan arkadaşların [email protected] adresinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

Son düzenleme:
Ben uygulamadaki iki tuştan ve sıcaklık göstergesinden bişey anlamadım. Detaylı açıklama yapabilir misiniz? Haberleşme şekli, uygulamadan yapılabilenler vs.

Ayrıca sanki uygulamayla senktonize çalışmıyor gibi :) yani başka yerden çalıştırıp telefondan tuşlara basmıyosunuz değil mi :D

Hımm.... Beyaz gömlek, lacivert ceket, kaşlar kalın vs vs.

Videodan bunu anladım.....
:eek:

Fiyatınız nedir?

Ben uygulamadaki iki tuştan ve sıcaklık göstergesinden bişey anlamadım. Detaylı açıklama yapabilir misiniz? Haberleşme şekli, uygulamadan yapılabilenler vs.

Ayrıca sanki uygulamayla senktonize çalışmıyor gibi :) yani başka yerden çalıştırıp telefondan tuşlara basmıyosunuz değil mi :D
Sıcaklık göstergesi Msp430 un sıcaklığını göstermektedir. 1.tuş pic içerisinde yazdığımız programı çalıştırmak için kullanılıyor. 2. tuş ise boş kalmasın dedik kırmızı ledi yakıp söndürmek için kullandık :D senkronize olmaması bir sorun bazen tuşa 2-3 kere basmamız gerekiyor bluetooth modülümüz bozulmuştu o çekim yaptığımız günde sunum günüydü son anda bukadar düzeltebildik ve bu şekilde bir video koyduk.

Lacivert değil siyah ceket :D diğer gözlemleriniz doğru...

Hayır almak istemiyorum!
Çok daha fazla özellik içeren bir ürünümüz var acaba ucuza mı satıyoruz diye düşündüm?

Aklıma gelmişken;

Sevgili Erhan, benzer bir projeyi açık kodları ile yayınlamıştı.
Neredeyse şıp demiş burnundan düşmüş, demek ki aklın yolu 1...

http://www.mcu-turkey.com/android-uzerinde-bluetooth-ile-kablosuz-kontrol-uygulamasi/

Son düzenleme:
Çok basit bir projeyse sizden de aynı tip bir proje yapmanızı ve paylaşmanızı istiyorum.

Nasıl yapılacağını bilmiyorsunuz da öğrenmek istediğiniz için mi, yoksa bana haddimi bildirmek için mi istiyorsunuz?

Bu arada, bende ferrari istiyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri