Analog ve dijital elektronik

Gamemudr

Üye
Cumleten selamün aleyküm ücret karşılığında analog ve dijital elektronik sinavimi yapabilcek varmı varsa ulaşın bana.
Lütfen yardımcı olun.

Cumleten selamün aleyküm arkadaşlar analog ve dijital elektronik sinavimi ücret karşılığında yapabilcek varmi varsa
***@*** hesabina ulaşın lütfen
Ne kadar vermeyi düşünüyorsun karşılığında. 50 ye 100 e kendimizi yormayız.

Ne kadar vermeyi düşünüyorsun karşılığında. 50 ye 100 e kendimizi yormayız.
Kardeşim bu sayfa yardim etmek icin var dime bugün sana yarin bana öğrenciyim 100 -150 tl verebilirim en fazla pek durumum yok zaten derse çalışmadığım icin arıyorum yardımcı olcaksan ***@*** hesabina ulaş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biz sana bedavaya da yardim ederiz . Soruları elle bir kâğıda yazıp buraya fotoğraf olarak yükle. Çözüm yolları konusunda yardımcı oluruz . Bilgisayar pdf i olarak yüklersen şahsim adına söylüyorum elimi bile sürmem. Eline kağıt kalem almayan öğrenciye yapacak yardımım yok . Hepsini bizim yapmamız gibi bir talebin varsa o konuda da allah yardımcın olsun deyip konuyu terk ederim.

Biz sana bedavaya da yardim ederiz . Soruları elle bir kâğıda yazıp buraya fotoğraf olarak yükle. Çözüm yolları konusunda yardımcı oluruz . Bilgisayar pdf i olarak yüklersen şahsim adına söylüyorum elimi bile sürmem. Eline kağıt kalem almayan öğrenciye yapacak yardımım yok . Hepsini bizim yapmamız gibi bir talebin varsa o konuda da allah yardımcın olsun deyip konuyu terk ederim.
Hocam çok haklısın bilgisayarım yok zaten maddi durumum olmadığı için web sitesi uzerinden atilan konularada çalışamadım bana gmail adresinizi verseniz sinav günü kagida yazip atsam olurmu

Hocam çok haklısın bilgisayarım yok zaten maddi durumum olmadığı için web sitesi uzerinden atilan konularada çalışamadım bana gmail adresinizi verseniz sinav günü kagida yazip atsam olurmu
Sen beni anlamışsın ama yanlış anlamışsın delikanlı malesef .

Sen beni anlamışsın ama yanlış anlamışsın delikanlı malesef .
Siz değişik insanlarsiniz yardim eli uzatani geri cevirceksen neden burdasin?
Bir dönem sende öğrenciydin hatirlatayim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri