Analog Osiloskop Revizyonu

Hocam sana kredi kartı bilgilerimi yollayım.

Bende Bir Hameg 203 var trafosu bozuk, Serkan'da var bir tane, bir tane de sende var. Bunların trafosunu saralım ve çalışsın, onun keyfi yeter bana. Para için yapılacak bir iş değil bu :)

Bende Bir Hameg 203 var trafosu bozuk, Serkan'da var bir tane, bir tane de sende var. Bunların trafosunu saralım ve çalışsın, onun keyfi yeter bana. Para için yapılacak bir iş değil bu :)
Pazartesi bir kombinasyon deneyeceğim iki trafo ile . Oradan elde ettiğim gerilim ile cihaz çalışır hale gelirse o zaman işin iyice üstüne gideceğim. İlk önce bir sorun netleşsin timur hocam inşallah.

hiç trafocu yok mu? şirket o zamanlar bedavacı idi...

Benim trafocu bu çok uğraştırır müsait bir zamanda yapalım dedi, öyle kaldı. @Under Ground da sormuş birkaç trafocuya hepsi olmaz demiş. Tel çok ince (0.1 mm) olunca, 10 binin üzerinde sipir gerekince, trafo boyutu da küçük olunca en kaşarlanmış trafocu bile yanaşmıyor.

Benim trafocu bu çok uğraştırır müsait bir zamanda yapalım dedi, öyle kaldı. @Under Ground da sormuş birkaç trafocuya hepsi olmaz demiş. Tel çok ince (0.1 mm) olunca, 10 binin üzerinde sipir gerekince, trafo boyutu da küçük olunca en kaşarlanmış trafocu bile yanaşmıyor.
ne kot kafa oldukları anlaşılmasın diye çamura yatmışlar. para bile işe yaramıyor...

Pazartesi iki trafo kombinasyonuyla 880 volt verip cihazı test edeceğim. Eğer çalışmazsa Şahan gibi trafoların üstüne işemeyi düşünüyorum . Bakalım şehir cereyanı üstümden geçecek mi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri