Analog Datayı Kamera Görüntüsüne Çevirme Sorunu!!!

laparga

Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Uzak terminalden çalıştırdığım sistem üzerindeki kamera görüntüsünü 3g üzerinden analog veri olarak merkez istasyona taşıyorum.Merkez istasyonda analog veriyi tekrar nasıl işlerim ki kamera görüntüsünü elde ederim?Bilgilerinizi,düşüncelerinizi esirgemez paylaşırsanız sevinirim.Teşekkür ederim.

Not: Data Link üzerinden veri aktarmayı düşündüm ancak menzil sorunu ortaya çıkıyor.
Menzili arttırıncada maliyet artıyor.

merhaba öncelikle kolay gelsin bu projeniz dikkatimi çekti çok fazla bilgim olmadığı için bir abimden yardım istedim verdiği yanıt şöyle oldu işinize yarar umarım Kolay Gelsin ...

'' Bunu c, .net veya c#'la yazabilirsin. Yani yazılabilir. Telefon üzerinden cam gönderen uygulamalar var, onu pc platformuna ayarlayıp ya statik ip ile windows uygulamasıyla, ya da normal ip ile internet browSer üzerinden çekebilirsin ''

merhaba öncelikle kolay gelsin bu projeniz dikkatimi çekti çok fazla bilgim olmadığı için bir abimden yardım istedim verdiği yanıt şöyle oldu işinize yarar umarım Kolay Gelsin ...

'' Bunu c, .net veya c#'la yazabilirsin. Yani yazılabilir. Telefon üzerinden cam gönderen uygulamalar var, onu pc platformuna ayarlayıp ya statik ip ile windows uygulamasıyla, ya da normal ip ile internet browSer üzerinden çekebilirsin ''

Cevabınız için teşekkür ederim.C# ile arkadaş arayüz tasarımını yapıyor.Telefon üzerinden görüntü aktarımını düşündük ancak bunu yapamayız.Hiçbirşey yapamaz isek kamera görüntüsünü video link üzerinden göndermeyi teklif edeceğim.Şu anda başka bir fikir var aklımda olabilirliğini araştırıyorum.Sonuca ulaşmak zaman alacak şüphesiz ancak elde edildiğinde sizlerle en azından izlenebilecek yol hakkında bilgi paylaşmayı düşünüyorum..

Kolay gelsin..İyi çalışmalar..

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,910
Son üye
citythunder

Yeni konular

Geri