Anahtar arızası oto camı

kalemtrass

Üye
20200606_105642.jpg

Ekli dosyalar

• 20200606_105650.jpg
    20200606_105650.jpg
    344.2 KB · Görüntüleme: 13
Kolay bozulacak bir parça yok sanirim beyazlar SMD LED butonlar olduğu yüzeyleri hatta komple oksitlenme vs varsa tiner ile güzelce temizle yada kolonya ile temizlemeden butonları geçirip geçirmediği ni ölçü aletinin buzzer konumunda test et

Sürücü cam anahtarı kumandasından her iki arka cam açılıp kapanıyor.Lakin arkadan her iki taraf da çalışmıyor.Arka anahtarlar sağlam sorun sanki çocuk kilidi sanki kilitli kalmış gibi geliyor.Su girmişti ondan sonra bu sorun başladı.Bu devrelerde nereyi kontrol etmem gerekiyor acaba şimdiden teşekkür ederim.
Kolay bozulacak bir parça yok sanirim beyazlar SMD LED butonlar olduğu yüzeyleri hatta komple oksitlenme vs varsa tiner ile güzelce temizle yada kolonya ile temizlemeden butonları geçirip geçirmediği ni ölçü aletinin buzzer konumunda test et

Temizlik yapıldı maalesef işe yaramadı.Çocuk kilidi anahtarına basınca led ışığı yanıyor
E ne olmuş anahtara.....

Resim koy.Çekil kenara.

Sonra bizden medyumluk bekle.

Kardeşim bi selam ver.Derdini anlat sonra çözüm bekle.

Biz burada maaşlı eleman değiliz ki?
Kardeşim bir hata oldu hiç öyle şey olur mu.Telefonun azizliğine uğradım.

Aracınızın markası nedir.
Size tavsiyem aracınızın markası ile doğrudan ilgili forum sitelerinde, Facebook sayfa ve gruplarında yardım aramanız.
Burada bir kart resmine bakarak hem zaman kaybetmemiş olursunuz.

Aracınızın markası nedir.
Size tavsiyem aracınızın markası ile doğrudan ilgili forum sitelerinde, Facebook sayfa ve gruplarında yardım aramanız.
Burada bir kart resmine bakarak hem zaman kaybetmemiş olursunuz.
Aracım Egea foruma baktım orada pek bir şey bulamadım.Bu kartta kontrol etmem gereken tek yer diyot sağlamlık testi mi acaba yoksa anahtar arızası mı yani anahtar kitli pozisyonda kalıp kalmadığını nasıl test edebilirim.Aslında sorun değil bir elektronkçiye götürebilirim benimkisi hobi kendim bir şeyler yapmak.
Merak sardım o yüzden hiç kimse kusura bakmasın o yüzden cevap bile vermeseniz aldırmam araştımaya devam edeceğim.Hepinize saygılar sevgiler sunuyorum.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.Herkese sağlıklı günler hakkınızı helal ediniz.

Aracım Egea foruma baktım orada pek bir şey bulamadım.Bu kartta kontrol etmem gereken tek yer diyot sağlamlık testi mi acaba yoksa anahtar arızası mı yani anahtar kitli pozisyonda kalıp kalmadığını nasıl test edebilirim.Aslında sorun değil bir elektronkçiye götürebilirim benimkisi hobi kendim bir şeyler yapmak.
Merak sardım o yüzden hiç kimse kusura bakmasın o yüzden cevap bile vermeseniz aldırmam araştımaya devam edeceğim.Hepinize saygılar sevgiler sunuyorum.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.Herkese sağlıklı günler hakkınızı helal ediniz.
Siz konuya şöyle baslayin isterseniz aracım su model şu marka
Bizler sizlere yardımcı olmak için varız sert çıkışlara aldırmadan yazabilirsiniz yada baştan düzeltme yapabilirsiniz.Araciniz elektrik sema sini indirip bütün herşeyi görebilirsiniz.Bir çok aracın mekanik ve elektrik olarak dosya lari var takıldığıniz yerde yardımci oluruz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri