Ampul Işığı az yanıyor

Samsar

Üye
Selamlar, bende eski bir lambader vardı, projeksiyon ışığıyla çalışıyordu, çok yakıyor diye söktüm E27 duy taktım fakat bu seferde çok az ışık veriyor, ayarlanabiliyor fakat sona aldım yine yok. Koridora takıyorum aynı ampulu çok güzel aydınlatıyor fakat lambadere takınca çok az geliyor ışık. Sizce sorun nedir?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ampulun yeterli güçte olduğundan emin misin?

demek ki gücü yeterli değil, üzerinde yazılan kullanım değerleri nedir acaba?

Lambaya giden çıkış voltajını ölçme imkanınız varmı bilmiyorum ama voltajın az geldiği kesin

Lambaya giden çıkış voltajını ölçme imkanınız varmı bilmiyorum ama voltajın az geldiği kesin
Sizce taktığım e27 duyla mı alakalıdır çünkü bundan önce ki projeksiyon ampulunü sorunsuz kullanıyordum? Cahilliğimden duyu bağlarken bir hata yapmış olabilir miyim?

Çok anlamıyorum da 190-240 V yazıyor bu mu?
arkadaş giriş voltajı 190 ile 240 volt arası diyorda kaç amperde çalışan bir ampul istiyor onu bilmek lazım. bu işlwerden anlamıyorsan, bize soracağınaa yetkili, bilgili bir kişiyi çağır o yardımcı olsun. ben senin evini tesisatını kullanılan malzemeyi bilmeden nasıl yorum yapayım?

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri