Ampul Işığı az yanıyor

Duyu takarken bir hata yapmış olacağınızı düşünmüyorum ama yinede sorunu çözmede faydalı olacağından dolayı fotoğraf eklemenizi rica ediyorum

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ve unutma elektrik şakaya gelmez
Tabiki hocam fişten çekmeden elimi sürmem.
Az önce kapattım lambaderi fakat ampul ışık çakıyordu?
Duyu takarken bir hata yapmış olacağınızı düşünmüyorum ama yinede sorunu çözmede faydalı olacağından dolayı fotoğraf eklemenizi rica ediyorum
Az önce kapattım lambaderi fakat ampul ışık çakıyordu? Belki bir yol gösterebilir.

Son düzenleme:
..ışık kaynağı ne kadar yüksek ise o kadar fazla aydınlatır..koridorda tavana taktığınız için daha fazla aydınlatıyor.

..ışık kaynağı ne kadar yüksek ise o kadar fazla aydınlatır..koridorda tavana taktığınız için daha fazla aydınlatıyor.
Yok hocam gözle görülecek kadar düşük ve yüksek bir ışıktan bahsediyoruz.
Malesef ne yapsam olmadı tekrar projeksiyon ampulünü taktım ışıl ışıl yanıyor, işte tek derdim harcayacağı elektrik.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri