Amonyak Gazı İle Soğutma Sistemleri Hakkında Merak Edilenler!

filiz kimya dan temin edebilirsin

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
mrb amonyaklı çalışan bir ısıtma tesisatı makinası var ABD malı makinanın adı robur bende bu sıstem üzerinde araştırmalar yapıyorum

Akışgan (R 22 vs.) gazlarla her türlü montaj Bakım yapıyorum. lakin amonyak sıvımı toz olarakmı nerden alınır bilmiyorum..Amonyak ile soğutma sistemi hakkında bilgi edinmek istiyorum. Yardımcı olan olursa memnun olurum. söz konusu balıkhaneler, fırınlar için buz imalatı. 0532 581 87 08

Merhabalar Bu sistemi Ericsson 6102 rbs lerde outdoor rbs leri sogutmak icin kullaniyoruz cok verimli heat exchanger olarak gecmekte , rbs ler icerisindeki kartlar yaklasik 50c kadar sicaklik uretmekteler cikan sicak hava radyotere carpiyor ve amonyak gazini harekete geciiyor , heat exchanger iki bolumden olusuyor alt bolumde isinan havanin harekete gecirdigi amonyak gazi ikinci bolumde amaonyak gazinin hareketi ile soguyan panel bulunmakta soguyan bolumdekli hava guclu fanalar yardimi ile rbsin alt tarafindan tekrar verilmekte ve devir dayim yapilmaktadir. indoor unitlerde bu sistemi sogutmak icin 18 btu klima kullaniyoruz 12 btu max config de yeterli olmuyor

Amonyak gazı ile soğutma işleminin projeli anlatımı yapabilirmisiniz.

Teşekkürler.

sevgili pegasoz sıcaklık sensörü bulunur oda sıcaklıgını görmek için genel de ama bazende soğutucu evaparatörlerinde sıcaklık sensörü konuluyor defrost için ama çok saglıklı olmuyor sebebi ise depo kapısı çok açılıp kapanırsa oda sıcaklıgı artıyor bu arada defrost sensörü devreye girebilir.

Hocam amonyakla ilgili bütün yedek malzemeler bende mevcut özellikle örjinal yedekler her tip türkiyede ilk amonyak kompresörü pompasını yapan firmayız

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri