Amfi Devre Şeması lazım 400w Civarı

Bitirme tezi olarak devreyi yapmam lazım ayrıca STK4231 II 'e ait döküman aradım türkçe bulamadım sanırım bunun türkçe dökümanı yok ama arkadaşlar arasında türkçeye çeviren varsa çok memnun olurum

Datasheetlerin çoğu ingilizcedir ama türkçeye çevirmeye gerek yok çünkü zaten anlaşılıyor. Eğer ingilizce datasheet üzerinde anlamadığın yer varsa yardımcı olurum.

bana 50 wat stereo amfi lazım okulda öğretmen proje olarak verdi
ve nasıl yapılıcaile hiçbir fikrim yok
yardımcı olursan sevinirim

merhaba,
yeni üye oldum.. transistörlü ucuz bi amfi devresi ve fazla pahalı olmayan çalışan vede 10w-20w civarı güçte amfi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..

sorma essence normal bi anfi yapmaya kaksak 100,200 lirayı buluyo :( O bi şey değil küçücük entegre için izmire sipariş veriyoz

ArkadaŞlar 4x 300 w pioner oto anfİsİnİn 3. ÇikiŞi ÇaliŞmamaktadir acaba hangİ elemanlar yanmiŞ olabİlİr yardimci olursaniz sevİnİrİm teŞekkÜrler

S.a. Arkadaşlar ben 4 çıkışlı Her bir çıkışı 400W' lık bir amplifikatör yapmak istiyorum...

12 Volt olucak araba için yapıcam... Maliyet önemli değil...

Şimdiden teşekkür ederim

manyak bişey

arkadaşlar ben 600 Wattlık anfi yapmak istiyorum bana yardım edebilirmisiniz

Arkadaşlar ben 4 çıkışlı 600W' lık bir amplifikatör yapmak istiyorum...

12 Volt olucak araba için yapıcam...

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım otomobilde jenaratör kullanman gerekecek yada D sınıfı bir amfi yapman gerekecek ikisinden birini seç...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri