Amerika'dan Gelen Lambayı Çalıştırma

Şimdi duyu E27 ile değiştirmek lazım netten bakıyorum reflektörlü ampul bulmak zor ,led olanları var aynı etkiyi verirmi o süse bilemedim,önce lambayı araştırın bulursanız da duyu,duyu kabloyu değiştirmek en kolayı ,bir sorum var o suyun içinde süsler motorla dönmüyor değilmi.Linkte bulduğum uyabilecek ampuller var düşük wattlı seçin.(üretimden kalkan malzemeler bunlar bulunmuyor ,aynı etkiyi verecek başka malzemeler de olabilir,araştırmak lazım)

https://www.ampulmarket.net/reflektor-ampul

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Şimdi duyu E27 ile değiştirmek lazım netten bakıyorum reflektörlü ampul bulmak zor ,led olanları var aynı etkiyi verirmi o süse bilemedim,önce lambayı araştırın bulursanız da duyu,duyu kabloyu değiştirmek en kolayı ,bir sorum var o suyun içinde süsler motorla dönmüyor değilmi.Linkte bulduğum uyabilecek ampuller var düşük wattlı seçin.(üretimden kalkan malzemeler bunlar bulunmuyor ,aynı etkiyi verecek başka malzemeler de olabilir,araştırmak lazım)

https://www.ampulmarket.net/reflektor-ampul

Yok hocam, motorlu değil. Ampülün alttan yaydığı ısı ile hareket ediyorlar. Bakıyorum linke

Şey düşünüyorum. Reflektörlü ampul bulamazsam boyutları fazla büyük olmayan, uygun watt değerine sahip bir ampül bulup, sonrasında ona uygun kablo ve duy bulmaya çalışacağım.
Metal ayak kısmında ampülün girece alan büyük değil.

Patlayan ampulu gorebilirmiyiz?

Ayni model lamba kullanmaniz bu cihaz icin onemli. Yaydigi isi az olursa yada fazla olursa duzgun calismayabilir.

Bu aygit ozgul agirligin degismesiyle bu gorsel sovu olusturuyor.

Patlayan ampulu gorebilirmiyiz?

Ayni model lamba kullanmaniz bu cihaz icin onemli. Yaydigi isi az olursa yada fazla olursa duzgun calismayabilir.

Bu aygit ozgul agirligin degismesiyle bu gorsel sovu olusturuyor.
Tabiiki hocam,

IMG-0434.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri