altus 412 bulaşık makinesi ön kapaktan su kaçırıyor

ferdidemir

Üye
4 yıllık bulaşık makinesi bu güne kadar arıza yapmadı hiç ön kapagın alt kısmından menteşelerin olduğu yerden çalırşıken pervane döndükçe su atıyor dışarı altta bir lastik var iç kısımda o buruşmuş biraz ama parcacı arkadaş bundan değil saycıdan olabilir dedi fazla su alıyordur dedi fakat ben çalışırken içinden bir iki bardak su aldım bu sefer pompa su basmada zorlandı aşağıda su birikiyor sonra basıyor şekline döndü arızayı bir türlü çöezemedim lütfen yardım ustaları.

üst sepetin pervanesini kontrol edin..açılma varsa değiştirin..

4 yıllık bulaşık makinesi bu güne kadar arıza yapmadı hiç ön kapagın alt kısmından menteşelerin olduğu yerden çalırşıken pervane döndükçe su atıyor dışarı altta bir lastik var iç kısımda o buruşmuş biraz ama parcacı arkadaş bundan değil saycıdan olabilir dedi fazla su alıyordur dedi fakat ben çalışırken içinden bir iki bardak su aldım bu sefer pompa su basmada zorlandı aşağıda su birikiyor sonra basıyor şekline döndü arızayı bir türlü çöezemedim lütfen yardım ustaları.
alt pervane kanatlarında yapıştırma yerinden açılma var.Su ordan dışarı çıktığı için su tazikle kapağa çarpıp dışarı sızma yaparak su kaçağına neden oluyor.alt pervane elimde var bana ulaşırsanız yardımcı olurum.

dediğiniz gibi alt pervane ayrılmış ordan yapıyormuş elinize sağlık çok sağolun aldım değiştirdim düzeldi.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri