altivar 71 ile ilgili

redskymuscular

Katılımcı Üye
Merhaba,
Tesis içerisinde altivar 71 model sürücü bulundurmaktayız. Motor etiket değerine göre çok düşük kapasite çalışmakta. Bu nedenle aşırı akım dan evvel sürücü tarafından uyarılmak istiyoruz.
Acaba altivarın ayarlı akım değerinde reserve alandan çıkış verme özelliği var mıdır?
Ör. Motor max akımı 12 A olsun. 12 amperde overcurrent var ancak 2 amperde çıkış yapmak istesek yapabilir miyiz?

Not: analog çıkışı işleme şansımız var ama ekstra maliyet. yaklaşık 150 sürücü.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ustam röle kontaklarından bilgi alabilirsin. Düşük akımda kontak ver diye ayarlasın istediğin akıma gelince kontak verir.Böyle özellik varmı bilmiyorum. Zamanım olmadığı için bakamadım bir bak bulursun. kolay gelsin.

ktk_28 e katılıyorum. Sürücü üzerinde bulunan röleden kontak alabilirsiniz. Bu kontağı da sürücü içerisinden programlayarak belirtilen akım değerini aşınca çıkış alabilirsiniz. Powerfleks 4m'de yapmştım daha önce..

Uğraştım ama ne altivar da ne de sinamic s de yapamadım.

Merhaba motor etiket değerlerini girerseniz sürücü o akımın üstüne sadece yüzdesel olarak çıkacaktır

ItH M [Motor termik ak›m›] 0,2 - 1,5 In (1) H›z kontrol cihaz› de¤erlerine göre ‹sim plakas›nda belirtilen nominal ak›ma ayarlanacak olan motor termik koruma ak›m›

Ayrıca

r1-tSA seçerseniz bu akım değerinde çıkış verecektir.

evet ıth bağlı olarak

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri