Alternatif akımda seri devreler

Berke035

Üye
Herkese merhaba değerli abilerim, kardeşlerim. Alternatif akımda seri devreler ile ilgili bir araştırma ödevim var birçok yerde araştırma yaptım ancak pek bir bilgi bulamadım içime çok sinmedi, detaylı ve uzun bir şekilde anlatacak olan varsa çok sevinirim.

içine sinmeyen şu bilgilerin linklerini bir görsek, çünkü ben de bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum.
Ustam araştırma ödevimde 5 sayfa koşulu var ve verilen tüm bilgiler matematiksel değerler ve hesaplamalar olarak karşıma çıkıyor. Birçok youtube videosu izledim ancak tanımlar çok kısa. Bana ağırlıklı olarak tanım gerekiyor. Bu videolarda anlatılanlara zaten yer verdim. İçime sinmedi derken bunu kastettim.

ah be genç adam ben mühendis filan değilim ki sana anlatayım, liseyi bile yüksek ihtisas yaptım sekiz senede bitirdim. benim sana bulabildiğim bu kadar. bir de tarayıcı olarak chrome bağlı kalma opera kullan. ben birazcık arızalıyım herkes akşam ne yemek yapsam diye düşünürken, ben yarın akşama ne pişirip yesem diye düşünürüm. çünkü benim akşam yemeğim dün akşamdan hazırdır. benden bu kadar ve hiç bilmediğim bir konu. belki biliyorumdur, tamirde işime bile yarıyordur ama ben bildiğimi bilmiyorum.

ah be genç adam ben mühendis filan değilim ki sana anlatayım, liseyi bile yüksek ihtisas yaptım sekiz senede bitirdim. benim sana bulabildiğim bu kadar. bir de tarayıcı olarak chrome bağlı kalma opera kullan. ben birazcık arızalıyım herkes akşam ne yemek yapsam diye düşünürken, ben yarın akşama ne pişirip yesem diye düşünürüm. çünkü benim akşam yemeğim dün akşamdan hazırdır. benden bu kadar ve hiç bilmediğim bir konu. belki biliyorumdur, tamirde işime bile yarıyordur ama ben bildiğimi bilmiyorum.
Teşekkür ederim ustam etkileşim kurman bile yeterli benim için, iyi akşamlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri