Alternatör kullanilan miknatislarin yerine baska kullanmak

Ne saçmaladın be .bu elektrik motoruna gerek kalmayacak ilerleyen yıllarda benzin ucuzlarsa senin aklındakilere gerek kalmayacak .hadi sana bi örnek verim diyecem şimdi sen ordan başka konulara gidecem en iyisi boşver
Haklisin . Serum şişesinden yapilmis mazot enjeksiyonlu odun sobası projeni görünce aynı klasmanda olduğumuzu anlamıştım ama iyice ikna oldum . Biz senin hayal ufkuna yetişemeyiz tahminim .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Haklisin . Serum şişesinden yapilmis mazot enjeksiyonlu odun sobası projeni görünce aynı klasmanda olduğumuzu anlamıştım ama iyice ikna oldum . Biz senin hayal ufkuna yetişemeyiz tahminim .
O proje suriyede askeri kampta çekilen ve komutandada başarılı olarak onaylanmıştır ordaki imkanlar doğrultusunda yapılmış bir çalışmadır. Ya peki dünyada tek olan dinamo sistemine baktımki istediğin devir istedigin güce kadar ayarlayabiliyorsun onlarida incele veya mobilet yapımı veya pc analarını soğutma kesin başarılı projelerim var

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,460
Son üye
erdemakbulut

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri