allen bradley plc hakkında yardım

Arkadaşım ozaman pc nde usb vardır muhakkak sende usb coverter alırsan bu sorunu çözmüş olursun ben öyle yapıyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bahsettiğin 15 pinli dişi mavi çıkış pcnin vga ekran çıkışıdır.

Rslogix500 programını netten indiriyorum yüklüyorum bu hatayı veriyor sürekli crack falan mı gerekiyor acaba netten arastırdım bıras ama bısey cıkaramadım

bu programın crak inin nasıl yapıldıgını bilen yokmu arkadaşlar yoksa her lisansı doldugunda işletim sistemi mi kurmam gerekiyor

Resimde ki mesajın anlamı eğer crack etmeye çalıştıysanız ya da kullandığınız bir RSLogix500 lisansı var ise bu versiyon RSLogix500 için lisansınızın geçersiz olduğu anlamına geliyor. İşletim sisteminizi tekrar kursanız bile demo modunda açılır daha sonra aynı problemlerle karşılaşırsınız. Tabi ki ticari anlamda kullanmayacaksanız emule aracılığı ile yasa dışı lisanslar bulabilirsiniz. İki farklı lisans aktifleştirme metodu vardır. 1. eski tip aktifleştirme, 3.5" disketler kullanılarak yapılır. 2. yeni tip aktifleştirme, FactoryTalk Activation olarak bilinir ve çok yenidir, lisansınız HDD seri numarasına, ethernet mac adresine ya da usb dongle'a bağlanarak çalışır. Dosya paylaşım siteleri üzerinden 1. tip aktifleştirmeyi bulabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri