Diafon sorunu, hırsızlardan bıktık!

esatyigit

Üye
Merhaba arkadaşlar apartmanımızda Mas asosstar 65xxt model diafon var. Yönetici şifresi var elimde fakat kullanma kılavuzunu kaybettiğim için hangi tuşlara basacağımı bilmiyorum. Maalesef yetkili firmanın sitesi de kullanma kılavuzu konusunda yetersiz kalmış. Yenisi çok pahalı zira. Diafon, 0'dan 9'a kadar tuşlar ve *(yıldız) ile # (kare) tuşundan oluşuyor. Ekranı da yok sadece 3 adet nokta ışık var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba arkadaşlar apartmanımızda Mas asosstar 65xxt model diafon var. Yönetici şifresi var elimde fakat kullanma kılavuzunu kaybettiğim için hangi tuşlara basacağımı bilmiyorum. Maalesef yetkili firmanın sitesi de kullanma kılavuzu konusunda yetersiz kalmış. Yenisi çok pahalı zira. Diafon, 0'dan 9'a kadar tuşlar ve *(yıldız) ile # (kare) tuşundan oluşuyor. Ekranı da yok sadece 3 adet nokta ışık var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Deneyiniz...
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/mas-diafon-kapı-şifresi.41275/#post-411173

Ayrıca söylediğiniz numara kullanılmamaktafır diyor

cihazın resmini ekleyin markanın bir çok ürünü vardır resim de modeli yazarsa iyi olur model yoksa modeli nedir bizde araştırır birşeyler bulmaya çalışırız

cihazın resmini ekleyin markanın bir çok ürünü vardır resim de modeli yazarsa iyi olur model yoksa modeli nedir bizde araştırır birşeyler bulmaya çalışırız
# uzun bas ..ışık yanıp sönck... 3579.. ışık yn.sönck... 1 ...ısık yanp snck.... yeni şifre... ışık yanıp sonck.... yeni şifre tekrarı

Bir forumda bunu bulduk uyguladım oldu. Değiştirdik şifreyi. Hepinize teşekkür ederim.

# uzun bas ..ışık yanıp sönck... 3579.. ışık yn.sönck... 1 ...ısık yanp snck.... yeni şifre... ışık yanıp sonck.... yeni şifre tekrarı

Bir forumda bunu bulduk uyguladım oldu. Değiştirdik şifreyi. Hepinize teşekkür ederim.
Ben Karaman dan Esnaf elekronikçi .. Emekliyim Amma Yinede Yardım edebilirsem Ne güzel .. .......... İyi Günler arkadaşlar Bu formma 5, 6 senedir girmiyordum Yeni kayıt yeri bulup giriş yaptım .. Tüm okudum ,, Her tür Aradıgınız konularda .. görseller .. sene yıl içinde .. gazete görselleri .. intr aratıp okuyunuz .. yüzlerce belge var ... Deyi aratırsanız O markanın eşyanın işin Malzemenin 50 , 100 resimli Görselleri çıkar okur incelersiniz .. Nice saglıklı bereketli günlere inşaallah ,, .Mas asos star 65 xxt model diafon görselleri ,,, Aratınca Çok modelleri var ? Hemde Montaj Baglantı şekilleri izahı var inceleyin Hangi Resim ve model inceleyin .. Geçmiş olsun ..

Aynı model bizde bulunmakta. Ancak yönetici şifresi olan 3579 yaptıktan sonra ortadaki yeşil ışık yanıyor sönmüyor. Galiba fabrika şifresi değişmiş olabilir mi? Yanlis mi yapıyoruz. Bilgisi olan var mı teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri