Alarm Sistemleri ve Sorunları

dogalyusuf

Üye
arkadaslar 4 senelik montajcıyım alarm sistemleri hakkında sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya calısırım (teknim dsc paradox crow)

bekliyorum

ustam bende teknim vap 404 varda telefonla pgmleri kontrol edebilirmiyiz

şimdiden teşekkürler

evet kardeşim vap 404 benim gördüğüm kullanıcıya en iyi hitap eden panel(bütün paneller içinde)
öncelikle 1501 adresinden uzaktan erişimi acman gerekli---1 olacak---
1502 adresinden telefon calma süresini ayarla ondan sonra müşteri kullanım kitapcıgın varsa oradaki yönergeleri takip edeceksin

sağol usta hallettim

teşekkürler

ustam merhaba alarm sistemiyle uzaktan bahçe sulama yapmak istiyorum. Paradoxun yeni modellerinde bu işlem yapılabiliyormuş.. yardım ederseniz seversiniz.......

evet kardesim dediğiniz olay panelin pgm sinden yani programlanabilir cıkısından bir tetik almaktan ibaret ve olay sadece paradoxla sınırlı değil artık hemen hemen bütün panellerde bu yapılabiliyor.,,

biraz teferruatlı konu ama kabaca anlatabilirim

önce uyumlu alarm panelinden uzaktan pgm kontrolu acmalısınız panel siz telefonla ulastıgınızda bazı kodlar yardımıyla pgm lerden 12v tetik vermeli

daha sonra bu 12v tetikle röle yardımıyla istediğiniz su motoruna tetik vermelisiniz yani panel pgmden verdiği 12v tetiği motoru calıstırmalı yada anahtar görevi görmeli

konu biraz karısık gibi görünür ama kalıteli malzeme kullanılırsa ve doğru programlama yapıldıgında kesin sonuc alırsınız

kurulu bir alarm paneliniz varmı markası modeli nedir bu işle alakalı bilginiz nedir biraz daha ayrıntı verebilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya calısırım

bence paradoxta takılıp kalmayınn sevgiler saygılar

selam usta spectra modeli ikinci el aldım hersey tmm ancak verilen sifreyi giriyorum devreye girmiyooo bu ikincii el bir cihaz ama sifre dogru dediler ne yapmam lazım cihazla ilgili evrak flnda yok bende.....:eek:

ustam 4 gözlü paradox bir alarm sistemi çize bilirmisiniz sireni dedektörü kaypet i panel baglantılarini falan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,150
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri