alarko flair salon tipi defrost problemi

cachex

Üye
iyi günler alarko flair marka flr-48lw model salon tipi klima cihaz 1 saat çalıştıktan sonra ısıtma konumunda ekranda h1 kodu beliriyor ve defrosta geçiyor ama dış ünite fanları çalışmaya devam ediyor üç yolu sogutma konumuna geçiyor fakat kompresör çalışmıyor çalışmadıgı için dış ünitede oluşan karlama erimiyor dolayısıyla ısıtma verimi düşüyor ve dış ünite kardan adam gibi oluyor karşılaşan arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sanki kompresörler dış ünite fan enerji kabloları ters gibi defrosta geçtiğinde fanın durup kompresörün çalışmaya devam etmesi gerekiyor. yeni montaj yapılan bi cihazmı bu yoksa normal çalışıyormuydu? iç dış ünite kablo bağlantılarının resmini çekip kablo bağlantısını yazarmısınız?

ustam montajı ben yapmadım ama cihaz bu yaz sezonu yer değişikliği yapmışlar ben arıza üzerine gittim ve haberleşme kablolarını ölçtüm bir sıkıntı göremedim ama dış ünitede bir kart ve role gibi bir kutu var bu cihazlarda dış ünite kartımı yaptırıyor defrost olayını onu anlamadım ama yinede tekrar bi ugrayıp kontrol edecegim bazı yerlerde ek var gibi birazda yeri sıkıntılı işin açıkçası tam müdahale edemedim ama tekrar bi bakayım haberdar edeyim sizi ilginiz için teşekkürler

Tesekkurler ustam verdiniz bilgi cok isime yaradi ek yaparken kablolari ters baglamislar

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri