Alan kontrol sensörü

MHMTGNS

Üye
Merhabalar,

Başlık uygun mu tam bilemedim ama istediğim şey belirli bir hazneye düşen cisimleri tespit edecek sensör var mı acaba? Çizgi şeklinde değildi alan şeklinde tarama yapmalı. Şu an kullandığım sensör sadece lineer bir sinyal gönderiyor o sinyal kesilirse cevap alabiliyorum. Ben daha geniş bir şey istiyorum bilmiyorum mümkün mü bu ? Kullandığım sensörden birkaç tane kullanırsam işim belki çözülecek ancak minimum sensör kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sharp'ın optik sensörü ve servo ile radar uygulaması yapanlar olmuştu, alan tarama deyince aklıma bu geliyor.

böyle bir şey kullanabilirsiniz.

LPSECURITY-Outdoor-4-beam-100m-Infrared-barrier-detector-for-vailla-home-garden-yard-factory-window-door.jpg

Merhabalar,

Başlık uygun mu tam bilemedim ama istediğim şey belirli bir hazneye düşen cisimleri tespit edecek sensör var mı acaba? Çizgi şeklinde değildi alan şeklinde tarama yapmalı. Şu an kullandığım sensör sadece lineer bir sinyal gönderiyor o sinyal kesilirse cevap alabiliyorum. Ben daha geniş bir şey istiyorum bilmiyorum mümkün mü bu ? Kullandığım sensörden birkaç tane kullanırsam işim belki çözülecek ancak minimum sensör kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sıck alan sensörünü bir araştırın bilgisayardan istediğiniz alanın taratıp koruyabiliyorsunuz.
selamlar.

Hepinize cevaplar için teşekkürler söylediklerinize bakacağım.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri