AKZ250 ve TB6600 sürücü arasında kablolama için yardım lazım.

Socapex marka bu tip konnektörler
mevcut. Web sitesinden bakabilirsiniz.

Harika çalışıyor.. bu tb6600 ların linki varmı? onlarıda verebilirsen memnun olurum...
tornalı router gibi birşeyler yapacagım
Ücretsiz Kargo Yeni CNC Tek Eksen TB6600 0.2-5A İki Fazlı Hibrid Step Motor Sürücü Kontrol. biz üreticisi
http://s.aliexpress.com/yqemYjEV
(from AliExpress Android)
ben bu linkteki sürücüyü kullanıyorum çok memnunum. boştayken step motorlar ölü gibi sessiz, tekleme adım kaçırma vs. sorunlar hiç yok.köprü ağırlığı 35 kg 580mmx580mm olan tezgahımda
boştayken 6000mm/dk feedrate gördüm.
tabi şöyle bir şey var sürücüyü kullanmadan önce kapağını açıp tb6600'yla soğutucunun arasını kontrol edin bazılarında montaj deliğinde çapak oluyor ve haliyle de entegreyle soğutucu tam temas etmiyor o yüzden sürücü kartını soğutucuya bağlayan 2 vidayı söküp matkapla deliklerdeki çapakları temizleyip ve termal macun sürüp tekrar takmanız gerekiyor.

Karaköyde askeri konnektor diye geçer bir çok marka var en babası amphelon dur alman malı.. Bende anısı acıtıcı bir sekilde olduğu için halen unutamamışımdır..18 pin hard case connektor 169€ ayrıca stokta yoktu 3 hafta beklediydim...

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Konuya banzer bir soru bende sorayım. Akz250 üzerinde sinyal için 4 tane 5V çıkış var ama ben hem akz250 yüklenmemek için harici 5V güç kaynağı kullanıyorum her zaman için. Akz yi korumaktan çok bilgisayarın uab yi çok yüklemek istemiyorum. Sizce harici güç kaynağı kullanmasakta usb den gelen elektrik akz250 ye yani cnc ye yeterli olur mu ?

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Ben pek anlamam ama ben sürücüler için AKZ'den 5v aldım. Her kesimden sonra kartı ısınmış mı diye kontrol ediyorum. Her seferinde de buz gibi oluyor. Tabi ısınmaması zorlanmadığı anlamına gelmiyorsa ayrı.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri