Akvaryum Aydınlatması

Yok ben Aydın'da olanım. :) Yalnız sizin balastlar tam sebil olmuş, hayır duası ile gelene dünya kalitesi balast veriyorsunuz :)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Avrupa firmalarının gönlü zengindir Türk firmaları gibi pinti değiller... ;)

Avrupa firmalarının gönlü zengindir Türk firmaları gibi pinti değiller... ;)

hiç düşündüğün gibi değil :) trdionic' in bir tane promosyon ürünü yok bende. o kadar pintiler ki :)

benim bazı dostlara ücretsiz verdiğim balastlar tamamiyle bana gelen numunelerden. bu numuneler senede 10 tane gelir :)

Sayın TWiST_oF_FaCe'in firmalar pinti olsa bile sizin gönlünüzün zenginliği yeter. :) 4x36 watt balast bulamayınca 2x36 watt tridonic balast alayım dedim internette satan yer bulamadım. Dandik çin malları bile her yerde kolaylıkla bulunurken tridonic balast bulamamak çok üzücü. Tridonic yetkilileri satış ağını zenginleştirmeyi düşünmüyorlar mı?

Sayın TWiST_oF_FaCe'in firmalar pinti olsa bile sizin gönlünüzün zenginliği yeter. :) 4x36 watt balast bulamayınca 2x36 watt tridonic balast alayım dedim internette satan yer bulamadım. Dandik çin malları bile her yerde kolaylıkla bulunurken tridonic balast bulamamak çok üzücü. Tridonic yetkilileri satış ağını zenginleştirmeyi düşünmüyorlar mı?
Er Elektronik 0 212 297 19 41 ile iletişime geçebilirsin. internet sitelerinden satışları var diye biliyorum ama emin değilim.

Daha önce de bu siteyi araştırmıştım ama sitelerinde online satış yapmıyorlar galiba. Yine de balastı alacağım zaman telefon ile arayıp öğrenirim.

led şerit hem güzel olur hemde yakıt tasarrufu sağlar. ilgilenirseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

bencede led şerit kulanılmalı..

evet cünkü led şerit gün geçtikçe yaygınlaşan bir aydinlatma aracı.

Arkadaşlar şerit ledler akvaryumda bitki yetiştirmek için uygun değil.Sadece aydınlatma sağlar.Bitkiler için belli bir kelvin ve lümen değerleri gerekli.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri