Akllı Ev Teknolojileri

diğerlerine de katılın Sayın Katana tamamen gerçekleri yazdım haksızlık etmeyin forumları reklam yerleri olmaktan çıkaralım yani.

Aynı sektörde Ar-Ge ve üretim yapan bir firmam var, dolayısı ile bahsettiğiniz firmalar rakibim konumdalar ve diğer konularda şahsi fikrimi tarafsız beyan edecek konumda değilim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ayrıca ar-ge ve üretim yapmak oldukça takdir edilecek bir davranıştır benim sözüm ve eleştirim burda reklam yapılması ben sizin bir çok yazınızı okudum mesela hiç reklam yoktu.ayrıca adamlar distiribütörüz diyor ürünlerin üreticisinin sitesinde başka bir firmanın adresi ismi var sizce bu mantıklı mı ? benim bildiğim bir ülkede bir tane distirbütör oluruz yanılıyormyum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

sizin bir çok yazınızı okudum mesela hiç reklam yoktu.
Bu şekilde de devam edecek. Belirli bölgelerde müdürlüklerimize bağlı partnerlerimiz var ve sadece onlar satış/kurulum konusunda yetkililer. BMS konusunda; sektöre doğrudan satışımız yok ve olmayacakta.

Fakat yeni bir projesi(Bayilerimizle çakışmayacak) olan ve bizim ürünlerimizle paralellik arz eden ve farklı bir sektöre hitap eden noktalarda, ilgili arkadaşlar ile görüşüyoruz ve anlaşabilirsek çalışarak, o sektörlerde de var olmak istiyoruz elbette.

gayet güzel tebrik ederim sizi yalnız bilgi alabileceğimiz sizin yada bölge müdürlüklerinizin web siteleri yokmudur ?

Sitenizi inceledim gayet güzel olmuş, hayırlı olsun.

ayrıca ar-ge ve üretim yapmak oldukça takdir edilecek bir davranıştır benim sözüm ve eleştirim burda reklam yapılması ben sizin bir çok yazınızı okudum mesela hiç reklam yoktu.ayrıca adamlar distiribütörüz diyor ürünlerin üreticisinin sitesinde başka bir firmanın adresi ismi var sizce bu mantıklı mı ? benim bildiğim bir ülkede bir tane distirbütör oluruz yanılıyormyum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Tepkinizi anlayamadım şimdi siz açıkça formda iletişim bilgisi istiyorsunuz web sayfası soruyorsunuz bu reklam olmuyor mu.

- - - Updated - - -

www.lanbon.com.tr sitesine şık ve fonksiyonel ürünleri ile teşekkürlerimi sunarım

Teşkkürler

Sizin yerinizde olsam ilk başta LANBON Markasının Türkiyedeki yasal haklarının kime ait olduğunu öğrenirdim. Siz Çinden almıyorsunuzki size Türkiyedeki firma lazım değil mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri