Akllı Ev Teknolojileri

Teşekkürler :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ürünler güzel de Projede gösterilmesi için SEMBOL'ü ne bellideğil?

çok güzel şeyler var yaratıcı olmak gerekiyor.

merhaba arkadaşlar siteden baktım ürünler ucuz basit çin malı üretici sitesine de baktım uzak durun derim 3 kuruş ucuz olacak diye maceraya atmayın kendinizi derim.bünyesinde ciddi bir argesi , ekibi , bulunan ciddi firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederim.kameracalık yapıp ürün ithal etmeyle distiribütörlük olmaz ayrıca üreticinin sitesine de baktım teknoev.com diye bir yer adres veriyor bu ne perhiz bu ne turşusu derler adama.Ayrıca kurulmuş referansı olan en az 10 proje bitirmiş olmalı ürünler.ya tek kelime ile bunlar ayakta insan şeyapacaklar yani neyse kendinize iyi bakın akıllı olun bence.

bazıları sorabilir neden bu kadar tepki gösterdin ve yazdın diye açıklayayım bu siteye insanlar bilmedikleri bir şeyi öğrenmek yada sormak yada faydalı bilgileri bulmak için giriyor.forumlar bunun için vardır ben de bu siteden zamanında çok faydalandım çok teşekkur ediyorum ayrıca.Şimdi kalkıp böyle bir ortamda ürün , firma reklamı yapan arkadaşlar sözüm size reklam yapacaksan amacın buysa yazarsın site yönetimine verirsin parayı yaparsın reklamını konu açmassın ha ben distiribütörüm diyorsan koskoca distiribütör kalkar gazete , tv radio adam gibi reklam çalışması yapar.burda bilgi öğrenmek amaçlı giren 3-5 kişiden medet uman reklam yapan firmaya ben distiribütörde demem zaten sanırım anlatabildim herşey yerinde güzel bence burası reklam yeri değil.Bir de şu bitirme ödevi olan insanlardan ödevini yapmasını isteyen öğrenci arkadaşlar kendin yap kardeşim kendin ödevini ha bi şeye takılırsın bulamassın falan filan yaz sor ama adam yazmış 50 sayfa döküman olsa da olur yazık be

Bir de şu bitirme ödevi olan insanlardan ödevini yapmasını isteyen öğrenci arkadaşlar kendin yap kardeşim kendin ödevini ha bi şeye takılırsın bulamassın falan filan yaz sor ama adam yazmış 50 sayfa döküman olsa da olur yazık be

Buna sonuna kadar katılırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri