Akıllı Ev -Bina EIB/KNX-S-BUS Eğitim Notları.

eeemk

Üye
MERHABA ARKADAŞLAR KISA SÜRELİĞİNE BAYİLERİMİZ İÇİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ EĞİTİMLERDE KULLANILAN EĞİTİM NOTLARINI SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM.UMARIM YENİ BAŞLAYAN VE İLGİLİ ÖĞRENCİLERE FAYDALI OLUR KAFANIZA TAKILAN SORU OLURSA MAİL ATABİLİRSİNİZ. *******
ayrıca programlama notları da var ürün konfigurasyonunda ama program ve ürünler olmadan bir işe yaramayacağı için koymadım yine de görmek isteyen olursa msj atsın.

sayfa linki : Eğitim | Evotomasyonu.biz
şifre : setcom_bayi_aday (kısa süreliğine aktif olacaktır.)

detaylı bilgi için : SetcomBT Kablosuz Akıllı ev Sistemleri ve Evotomasyonu.biz

Ayrıca herkese açık Akıllı Ev-Bina Teknisyeni eğitimimiz vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
güzel dökümanlar var, şifre de hala aktif halde.

Knx ten ziyade S-bus yapısı hakim sanırım.
Benim bildiğim KNX ETS ile yapılandırılan açık bir protokol. Burada belirtilen sistem kendine özgü bir protokole ve konfigürasyon yazılımına sahip.

PPT lerde de RS485 üzerinden ekipmanlara ulaşılmış KNX hattı ile değil. ben mi yanlış anladım acaba?

HDL firmasının ürünleri ile ilgili fiyat listesi yada tek PDF dökümanı varsa link rica ediyorum.
Daha detaylı incelemek isterim.

Son düzenleme:
merhaba peacex evet haklısın s-bus yapısı hakim kullanılan ürünlerin tümünün knx versionları mevcut değişen bir şey yok kurulum anlamında pcden progrmlarken ise sadece protokolü değiştirip aynı şekilde yapılandırılıyor.Eğitimlerimizde bu şekilde gösteriliyor zaten projenin durumu ve istenilen özelliklere göre s-bus , knx yada Rf çözümler sunulabiliyor önemli olan otomasyondaki fonksiyonlar ve doğal olarak ayrılan bütçe.fiyat talebi ile ilgili bana mail atarsan ilgili departmana iletirim.

Saygılar.
Mustafa Kemal Korkmaz.
Elektrik - Elektronik Yük.Müh.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

İnceliyorum.

KISA SÜRE İÇİNDE ETS KULLANIMIYLA İLGİLİ VİDEO VE SUNUMLARIM HAZIR OLACAK SİZLERLE HAZIR OLDUĞUNDA PAYLAŞIRIM.
şimdi sizlere benim de faydalandığım knx konusunda bir kitabı paylaşmak istiyorum sadece kurmak yapılandırmak değil işin teoriğini de bilmeniz de fayda var diye düşünüyorum.
umarım faydalı olur.

www.setcombt.com/egitim/buildautomat.rar

Saygılar.
Mustafa Kemal Korkmaz.
Elektrik - Elektronik Yük.Müh.

paylaşim için teşekkrler

Palakan arkadaşım mail atbana göndereyim **********

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar