Akış şalteri

Arkadaşlar merhaba!
ECA confeo plus DCO 28kw hermetik kombinin akış şalterini sökmek istiyorum,nasıl söküldüğünü bilen arkadaş var mı,resim veya yazı ile ifade edebilir mi.?
Bu akış şalteri soğuk su giriş borusuna bağlı olan parça mı.?

soğuk su girişinin olduğu yere bağlı sıcak suyu açınca üstündeki lambada ışık görürsün onu çıkarıp pirinç parçayı 17 lokmayla sökmen gerekli fakat niye sökmek istiyorsun onu anlatırmsın kolay kolay arıza yapacak bir parça değildir.

soğuk su girişinin olduğu yere bağlı sıcak suyu açınca üstündeki lambada ışık görürsün onu çıkarıp pirinç parçayı 17 lokmayla sökmen gerekli fakat niye sökmek istiyorsun onu anlatırmsın kolay kolay arıza yapacak bir parça değildir.
Usta önce teşekkür ederim bu forumlarda sizlerin bilgilerinden çok istifade ettim.
Sökmemin sebebi banyo ve mutfakta sıcak su gelmiyor arızaya geçiyordu,peteklerde de ara-sıra oluyordu bugün o parçayı değiştirdim banyodan sıcak su aldım bir kova kadar daha fazlasını yarın deneyeceğim.
Usta size bir sorum daha olacak, banyo ve mutfaktan sıcak su alırken devir daim pompasının kızması normal mi ? kombi çift esanşörlü pompaya elimi vuruyorum çok sıcak benim anladığıma göre pompa petekler için çalışıyor öyleyse banyo suyunda neden ısınıyor

çift esenjörlü kombilerde pompa hem kaloriferde hemde sıcak suda devrededir.açıklaması uzun internette araştırın şemalı videolu açıklamalar var

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,833
Son üye
Mami545480

Yeni konular

Geri