Akülü Darbeli Matkap/Vidalama Tavsiyesi

Murat_kar

Üye
Evin tadilatında kullanacağım duvar delme, ahşap ve metal vidalama işleri için kullanabileceğim bir ürün tavsiyesi alabilir miyim ?

Aradığım özellikler
18v batarya şarj cihazı dahil olacak
Minimum 40nm tork
Darbeli
2 vites
Metal vites kutusu
(mac allester tavsiye etmeyin lütfen)

Bütçe maksimum 1000tl üzerine çıkamıyorum.

https://www.hepsiburada.com/klpro-kldm1440-14-4volt-4-0ah-li-ion-cift-akulu-profesyonel-darbeli-matkap-p-HBV00000ANS54?magaza=GARANTİ MEKANİK END. bunun normal şarjlısını kullandım fabrikada güzel bir cihaz servisi de var arızalanırsa yaptırabileceğiniz yerli marka sanırım çin de üretiliyor veya çin üretimi olabilir emin değilim ama çakma çin mallarından güzel ECO serileri de varmış daha da uygun
27nm tork oldukça az ve fiyatı buna rağmen çok yüksek. Elimde 24nm einhell var vidalama dışında neredeyse hiçbir işimi görmüyor.

27nm tork oldukça az ve fiyatı buna rağmen çok yüksek. Elimde 24nm einhell var vidalama dışında neredeyse hiçbir işimi görmüyor.
Ben bunun benzerini kullandım torku çok iyiydi fabrikada bütün işlerimizi gördü sizin einhell gerçekten bahsedilen torku veriyor mu acaba

Ben bunun benzerini kullandım torku çok iyiydi fabrikada bütün işlerimizi gördü sizin einhell gerçekten bahsedilen torku veriyor mu acaba
Düzeltme yapayım kullandığım cihazın torku 22nm imiş.
Geçtiğimiz gün einhell te-cd 18/48 Li-i solo ve batarya kiti aldım son derece memnun kaldım.

Düzeltme yapayım kullandığım cihazın torku 22nm imiş.
Geçtiğimiz gün einhell te-cd 18/48 Li-i solo ve batarya kiti aldım son derece memnun kaldım.
Bu size önerdiğim cihaz bosch matkaplar gibi mandreni sıkarken kilitliyor uyduruk çin malları gibi boşa dönmüyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri