Akülü araba, anakart arızası, anakart değişimi

Evet üstteki aliexpress satıcısından almıştım. Kodlar farklı tam aynı kodu bulamamıştım. Siparişi vermeden önce anakartın fotosunu satıcıya gönderip sormuştum hangisi uyar diye ya da uyar mı diye. Yani kod farklı olduğu için sorunum çözümsüz mü. Tam aynı kodu mu bulup almam gerekiyor?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
pasif elemanların var yada yok olmasını sorgularken farklı model olduklarını ve kart arkasında Siyah damla sakızı içinde merkezi işlemci entegre çipi barındırdığını unutmamak gerekir..

54335

Son düzenleme:
pasif elemanların var yada yok olmasını sorgularken farklı model olduklarını ve kart arkasında Siyah damla sakızı içinde merkezi işlemci entegre çipi barındırdığını unutmamak gerekir..

Çok anlamadım ama sanırım bu iş beni aşar en iyisi fazla kurcalamadan bu şekilde kullanmaya devam edeyim onu anladım:) Hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için kolay gelsin..

bu kartların veri yolları olan yerinin , ( yukarıda fotosu yayınlanan kartların diğer tarafı ) tersinin fotosunu yayınlamanız !!!

Son düzenleme:
bu arabaların motorunu daha büyük güçlüdür sanıyordum ben, şarjlı süpürge, tornavida motoruna benziyor ilginç..

çözümler .
1 - ilk kullanım haline garanti gelecekse tekrar kendi kodunda yeni ürün sipariş edilip , ( masraf demek ) takılması
2 - bu halde böyle kullanmak .
3 - eski kartın tamiri .

foto düzenlenmiştir .

ön - arka kart.jpg

Son düzenleme:
eğer eski haline garanti gelecekse masraf yeni sipariş yada böyle kullanmak .
eski kartın hayrına tamiri varsa veya küçük bir miktar bedel ile ?

Ekli dosyayı görüntüle 54363Ekli dosyayı görüntüle 54364
Tam anlayamadım sanırım yabancı uyruklusunuz. Küçük bi ilçedeyim. Bulunduğum yerde eski kartı tamir edebilecek yer yok. Benim merak ettiğim şey şu;
Uyumsuz kartta c3 kondansatör yeri boş. Orjinal karttaki c3'ü söküp uyumsuz karta lehimlemek sorunu çözebilir mi? Şayet uyumsuz karta 12v voltaj fazla geliyorsa kondansatör bunu dengeler mi acaba?
eğer eski haline garanti gelecekse masraf yeni sipariş yada böyle kullanmak .
eski kartın hayrına tamiri varsa veya küçük bir miktar bedel ile ?

Ekli dosyayı görüntüle 54363Ekli dosyayı görüntüle 54364
Orjinal kartta arızalı parça ok işareti ile gösterdiğiniz kısım olabilir mi anlamadım?

Tam anlayamadım sanırım yabancı uyruklusunuz. Küçük bi ilçedeyim. Bulunduğum yerde eski kartı tamir edebilecek yer yok. Benim merak ettiğim şey şu;
Uyumsuz kartta c3 kondansatör yeri boş. Orjinal karttaki c3'ü söküp uyumsuz karta lehimlemek sorunu çözebilir mi? Şayet uyumsuz karta 12v voltaj fazla geliyorsa kondansatör bunu dengeler mi acaba?

Orjinal kartta arızalı parça ok işareti ile gösterdiğiniz kısım olabilir mi anlamadım?

yabancı uyruklu değilim , cümle düşüklüğü var tamam kabul ediyorum . ( yazı düzenlemesi yapılmıştır )
elektronik işinden anlamam ,
elektronikten anlayan arkadaşların size yardımcı olması için net fotolarını yayınladım
karşılaştırma yapabilsinler ve arızayı çözümlemeleri için ve belki görürler yardımcı olurlar diye .

ok işareti ise tek taraflı olunca arızalı parça burası anlamına geldi sanırım orj kart demek istedim diğer yeni kart kısmi uyumsuz yazısı yeri ok işareti yapacak yer kalmadığından , yapamadım yanlış anlaşım oldu .

evet dediğiniz gibi yeni çinden alınan kart c3 kondansatör yeri boş elektronikci arkadaşlar bilirler ???

diğer
orj arızalı kart

Q1 VE Q3 mosfetleri ölçüm yapmanız gerekir .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri