Akü verimsizliği

İki aküsü var dış görüntüsü iyi ama ne şartlarda kullanıldığını bilmiyorum. Aracına güneş enerjisi sistemi takmış ama kullanmıyormuş. 1000 liradan tanesini veriyor. Sizce mantıklı mı

Sıfırlarına baktım 1300 den başlıyor 1450 ye kadar. 1100 e olan bir ritar modeli var ama inceledim kuru aküymüş jel değil

Evet bende kuru olana bakmisim özür. Çok alanim degil fakat 2. El akü heleki bu fiyatlara çok tavsiye edemeyecegim. Şansımı denerim diyorsanızda 300 liradan fazla vermeyin derim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İnverter markası nedir acaba?
Aynı menüye sahip savior 3kva modelini 1 yıldır kullanıyorum,4 adet kullanılmış yuasa 3300FR 100 amper almıştım bağ evindeki lambaları küçük tv yi akşamları 3 4 saat izlerim, üstüne 100watt lık küçük buzdolabımız 24 saat çalışır.
Senin aküler jel değil o yüzden çabuk bitiyor, sızma nedeni de solar sistemlerde kullanıma uygun olmadığı için fazla şarjdan şişmesi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri